Şimdi al, hemen taşın!

Eroğlu Gayrimenkul, Bursa’daki projesi Harmony Towers’ta, yatırımcılara 15 Aralık’a kadar geçerli olacak, 1.900 TL taksitli, peşinatsız ödeme planı ile hemen teslim olanağı sunuyor. 

Eroğlu Gayrimenkul’un Bursa’nın hızla gelişen Nilüfer ilçesinde konumlandırdığı Harmony Towers’ta 15 Aralık tarihine kadar devam eden kampanya, 1.900 TL taksit ve 0 peşinat ile yatırımcıları Bursa’nın yeni ikonunda yaşamaya davet ediyor. Harmony Towers projesi, hemen teslim ayrıcalığı da sağlıyor.

Daha iyi bir hayatı çocukları ile birlikte deneyimlemek isteyen ailelere, doğanın içinde güvenli ve eğlenceli bir hayat vadeden Harmony Towers, aktivite ve spordan daha fazlasını sunuyor. Sosyal tesislerinden sakinlerin tamamının ücretsiz faydalanabileceği, bir adet açık yüzme havuzu ile çocuk havuzunun bulunduğu Harmony Towers’da, fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Çevreye duyarlılığıyla da ön plana çıkan Harmony Towers’da, enerji tüketimini en aza indirmeye yönelik malzeme ve sistem çözümlerine gidilerek bölgeye uygun, su tüketimi fazla olmayan bitki ve yer örtücüler tercih ediliyor; otomatik sulama ve damlama sistemleri bulunuyor.

Uludağ manzarası

Harmony Towers, 6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kuleleri ile Bursa’ya yeni bir bakış getirmeyi hedefliyor. Her dairede bulunan terasları, kulelerden izlenebilen Uludağ manzarası, yaklaşık 5.500 m² büyüklüğündeki özel peyzaj alanı ve yanı başındaki 250 mağazalık alışveriş merkezi ile pozitif ve elit bir yaşam düşleyenlere beş yıldızlı bir yaşam sunuyor. Harmony Towers projesinde kulelerin geniş ve ferah yapısı öne çıkıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutların yer aldığı proje, her türlü ihtiyaca cevap vermeyi planlıyor. Bursa’daki tek özel çarşıya sahip AVC’si (Alışveriş Caddesi) ile Harmony Towers, sosyal hayatın ve alışverişin tekrar konumlanacağı bir merkez niteliği taşıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.