WE Haliç ilk kez uluslararası arenada

CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleşecek CNR Expo Emlak Fuarı’nda Ilgın İnşaat We Haliç projesiyle boy gösterecek.

‘Bizce Yaşam We Haliç’tir’ mottosuyla yükselen WE Haliç projesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde ilan edilen İslambey Caddesi’nde 1.2 milyar TL’lik yatırım hacmiyle inşa ediliyor.

Ilgın İnşaat’ın ilk markalı konut projesi olan We Haliç ilk kez uluslararası bir organizasyonda boy gösterecek. Türkiye’nin ilk master planlı kentsel dönüşüm projesi unvanına sahip We Haliç projesi, 4. Holdeki Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin standında fuardaki yerini alıyor.

Projeye gösterilen ilgiden memnun olduklarını kaydeden Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Yanmaz, “Gaziosmanpaşa Belediyesi ortaklığıyla We Haliç projemiz Türkiye’nin ilk master planlı kentsel dönüşüm projesi olarak hızlı bir şekilde yükseliyor. We Haliç projemizi ilk kez uluslararası arenada sergileyeceğiz. Projenin konsepti, lokasyonu ve semtteki ayrıcalıklı konumu yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Görmeye de devam ediyor. Lansmana çıktığımız Ekim Ayı’ndan bu yana projenin yaklaşık yüzde 45’lik diliminin satışını tamamladık. CNR Emlak Fuarı’ndan da satışlarla döneceğimizi düşünüyorum” dedi.

Tüm unsurlarıyla uluslararası çevre dostu bina özelliklerine sahip yeşil bir mahalle olarak dikkat çeken proje, bu yönüyle Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Bin 57 konut ve 27 ticari alan olmak üzere bin 84 bağımsız bölümden oluşan projenin büyük bölümü yeşile, peyzaja, doğaya ayrılmış durumda. We Haliç, çevreye karşı duyarlılığını uluslararası Leed ND Gold sertifikasına adaylığıyla taçlandırıyor.24 bin 500 metrekare yeşil alanı, çarşısı, 65 derslikli okul, Selçuklu mimarisi ile yapılacak olan 2 bin 500 kişilik camisi ile devasa bir mahalle olarak tanımlanıyor. Daire başına 23 metrekarelik alanı kaplayan çok özel bahçeleri, süs havuzları ve çocuk oyun alanları ile mahalle kültürünün tamamlayıcısı olarak rol alıyor. Projenin satışları ‘7 Tepeli İstanbul’a 7 farklı ödeme seçeneği’ kampanya sloganıyla devam ediyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.