Sinpaş Altınoran’da daire teslimleri başladı

foto

Sinpaş Yapı’nın Ankara’nın hızla gelişen bölgelerinden Oran’da inşa ettiği, Türkiye gayrimenkul sektörünün en büyük temalı konut projesi Sinpaş Altınoran’da Eylül 2014 itibarıyla daire teslimlerine başlandı.

İkinci etap Aralık’ta teslim

Toplam 1 milyon 850 bin metrekare arazi üzerinde yükselen ve tüm etapları tamamlandığında 2 bin 647 konutu barındıracak olan Altınoran’da, Eylül ayında gerçekleşecek ilk etap teslimleri ve Aralık ayında gerçekleşecek ikinci etap teslimleriyle birlikte, bu iki etapta yer alan 1000’i aşkın konutta Altınoran sakinleri yeni bir yaşama adım atacak.

Sinpaş Altınoran sosyal donatılar

Sinpaş’ın 40 yıllık birikimi ve geliştirdiği yüksek kalite ve konfor standartlarıyla, Ankaralılar’ın ihtiyaçları ve beklentileri tespit edilerek geliştirilen Altınoran, yenilikçi sosyal olanaklarıyla da başkentin yeni yaşam merkezi olacak. Başkentin sosyal yaşamına yeni bir renk katacak olan Altınoran’da, çevresi kulelerle çevrili Cumhuriyet Meydanı, hemen yakınındaki su gösterisi alanı, alışveriş alanları ve Starium AVM ile birlikte bu bölge Ankaralılar’ın yeni buluşma noktası olacak. Sosyal olanaklarıyla yarattığı değeri, her birikendi alanının en iyisi markalarla işbirliği yaparak en üst seviyeye çıkaran Altınoran, projenin halka açık alanlarından Starium AVM içinde yer alan spor kompleksi için de, Ankara’nın gözde spor merkezi Sports International’ı tercih etti.

Kayak Vadisi’nde çalışmalar son sürat devam ediyor

Altınoran projesinin içinde yer alan en özgün ve çarpıcı sosyal donatılarından biri de Kayak Vadisi. Ankaralılar’a yılın dört mevsimi kayak yapma keyfi yaşatacak olan Vadi, profesyonel yarışmalar için oluşturulan uluslararası boyutlardaki atlama rampaları, 200 metre uzunluğu ve 50 metre genişliğindeki 1000 metrekarelik ana pisti ve yeni başlayanlar ya da eğitim almak isteyenler için tasarlanan başlangıç pisti ile profesyonelinden amatörüne herkese bu keyfi yaşatmaya hazırlanıyor. Altınoran’ın merakla beklenen Kayak Vadisi’nde, seyir terasları, kayak odaları ve dinlenme odalarını da barındıran Kayak Evi’nin yanı sıra, ulaşımı hızlandıran bir teleferik de yer alıyor.

Sinpaş Altınoran ödeme seçenekleri

Türkiye’nin en büyük yaşam projesi olan Altınoran’da, 76 metrekareden 433 metrekareye ve 1+1’den 6,5+1’e kadar uzanan konut seçenekleriyle her bütçeden ve her büyüklükte aileye yaşama fırsatı sunulurken, fiyatlar da en uygun ödeme koşullarıyla hazırlanıyor. Diğer etaplarda ev sahibi olmak isteyenler için göl ve vadi manzaralı konutların yer aldığı Altınoran’da vade farksız 48 ay 0 faiz ödeme seçeneği, konut sahibi olmak isteyenlere önemli fırsat ve avantaj sağlıyor.

Proje Künyesi
Proje adı: Altınoran 
Firma: Sinpaş Yapı 
Arsa alanı: 1 milyon 850 bin metrekare 
İnşaat alanı: 1 milyon 200 bin metrekare
Daire sayısı: 2 bin 647 
Daire büyüklükleri: 76-433 metrekare 
Daire tipleri: 1+1’den 6,5+1’e kadar 
Sinpaş Altınoran nerede: Çankaya-Oran
Sinpaş Altınoran fiyat: 263 bin 160TL – 2 milyon 169 bin 340 TL 
Sinpaş Altınoran teslim tarihi: 1.Etap Eylül 2014, 2. Etap Aralık 2014 
Sinpaş Altınoran iletişim Turan Güneş Bulvarı, Altınoran No:54 (MSB Lojmanları Arkası) 06550 Oran – Çankaya / Ankara 444 19 74 www.sinpasaltinoran.com.tr Sinpaş Altınoran projesine nasıl gidilir? 

, Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Sinpaş Altınoran

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıFilli Boya’dan 771 okula renkli dönüşüm!
  Sonraki yazıSinpaş İncek Green’de ön talep süreci başladı!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın