Sinpaş Aqua City Denizli 183 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı!

sinpas_aqua_city_denizli_lansman 
Yıldıray Gökkaya yildiray@emlakrotasi.com

Yıldıray Gökkaya
[email protected]

Türkiye’nin en büyük konut üretici firmalarından Sinpaş Holding iştiraki Sinpaş Yapı’nın, Ankara, Bursa ve Gaziantep’ten sonra bir başka Anadolu şehri olan Denizli’de hayata geçirdiği Sinpaş Aqua City Denizli projesi, 183 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

1800 konut yer alacak Sinpaş’ın su yaşamını Denizli’ye getirdiği proje, dört etapta toplam 210 bin 721 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Eski EGS Park’ta inşa edilen Sinpaş Aqua City Denizli projesinin inşaat alanı ise 319 bin 796 metrekare olarak hesaplandı. Tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 3,5 +1 ve 4+1 olarak değişen 1800 konutun yer aldığı Sinpaş Aqua City Denizli projesinde daire büyüklükleri ise 72 metrekare ile 241 metrekare arasında değişiyor.

“Anadolu’yu ihmal etmedik”

sinpas_yapi_yonetim_kurulu_uyesi_ahmet_celik_bati_ege_gayrimenkul_yonetim_kurulu_uyesi_mahmut_sefa_celik

Toplantıya Sinpaş Holding Yön. Kur. Üyesi Ahmet Çelik ve Batı Ege Gayrimenkul Yön. Kur. Üyesi Mahmut Sefa Çelik katıldı.Toplantıda konuşan Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, Sinpaş’ın bu yıl 40’ıncı kuruluş yıldönümünü kutladığını hatırlattı. Bu 40 yıl boyunca gerçekleştirdikleri hizmetleri kısaca özetleyen Çelik, “Denizli’deki bu ilk projemizle birlikte şehrimiz ve Ege Bölgesi için bir çok yeniliğe imza atmış olacağız” diye konuştu. Daha sonra söz alarak projenin ayrıntılarını anlatan Sinpaş Holding iştiraki Batı Ege Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik ise “Sinpaş Grubu olarak sektörde 40 yıllık birikimimizle, edindiğimiz uzmanlık ve tecrübemizle, nitelikli konut projeleri ve yaşam alanları geliştirme konusunda öncülüğü üstlendik. Markalı konut projelerinde Sinpaş adı, güvenirliği, liderliği ve yenilikçiliği temsil ediyor.   Bugüne kadar Bursa’dan Gaziantep’e, İstanbul’dan Ankara’ya pek çok ilimizde yer alan projelerimiz büyük beğeni topladı. Bu projelerde ailelerimize ayrıcalıklı bir ev yaşamıyla birlikte, kaliteli sosyal yaşam olanakları sunduk. İstanbul ve Ankara, bu tür projelerde genelde başı çekerken, biz Anadolu’yu da ihmal etmedik” diye konuştu.

Kumlar Maldivler’den!
sinpas_aqua_city_denizli2

Sinpaş’ın Denizli’de su temalı olarak hayata geçirdiği Ainpaş Aqua City Denizli projesinde kullanılacak kumlar Maldiv Adaları’ndan getirilecek. Aqua Beach, Awua Mansion, Aqua Homes & Garden ve Aqua Garden adlı dört etaptan oluşan Sinpaş Aqua City Denizli projesinde ayrıca Aqua Mall adlı 25 bin metrekarelik bir AVM de yer alacak. Projenin Aqua Beach etabında kumsal tipi konutlar yer alacak. Maldivler’den getirilecek kumlar, bu etapta bulunan plajda kullanılırken, dikilecek tropikal ağaçlarla tropik bir hava yaratılacak. Bu etapta ayrıca Aqua Cine adlı bir Açıkhava sineması da yer alacak.

Denizlili’ye uygun tasarlandı
Toplantı sonrası Sinpaş Yapı çalışanları toplu fotoğraf çektirdi.

Toplantı sonrası Sinpaş Yapı çalışanları toplu fotoğraf çektirdi.[/caption] Denizli insanının ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan Aqua Mansion etabında ise yalı yaşamı ön plana çıkarılmış durumda. Bu etapta “denize sıfır” bir yalı apartmanları yaşamının yanı sıra su kıyısında yürüyüş yolları, seyir ve kıyı terasları ve su ortasında yer alan iki adacık bulunacak.

Su yaşamı Denizli’ye geliyor sinpas_aqua_city_denizli1

Projenin Aqua Homes & Garden etabında ise göl ve bahçe yaşamı konsepti bulunacak. Ağaç dalından meyve yeme keyfinin yer alacağı etapta su çiçekleriyle bezeli üç yapay göl ve lavanta, adaçayı, çilek, böğürtlen gibi birçok ağacı ve bitkiyi barındıran bahçeler konumlandırılacak. Yine su kıyısı boyunca uzanan yürüyüş yolu boyunca çim ve su basamakları, amfitiyatro şeklinde tasarlanan oturma alanı, su değirmeni, minik şelaleler, sazlıklar, su fıskiyeleri ve çardakların da yer aldığı Aqua Homes & Garden etabının hemen yanında bir de çam korusu yer alacak.

Denizli’nin en yükseği

Denizli’nin en yüksek binalarının yer alacağı Aqua Towers etabı ise residence yaşamını Denizli’ye getiriyor. Denizli’nin yeni simgeleri olacağı düşünülen residence kuleleri ve etabın altında yer alan Street Mall adlı çarşıda bulunan mağazalar ile Aqua Towers etabı, metropollerdeki residence yaşamını Denizli’ye taşıyacak.

Sinpaş Aqua City Denizli sosyal donatılar

Sinpaş Aqua City sosyal donatıları arasında plaj voleybolu, cafe, kıyı ve seyir terasları, yürüyüş yolları, çardaklar, Aqua Fitness Park adlı fitness salonu, çim terasları gibi sayısız alternatifler yer alıyor. Çocukların ayrıca düşünüldüğü Sinpaş Aqua City Denizli projesinde, kumsalda çocukların oyun oynayabileceği su kaydırakları dahi düşünülmüş durumda. Yine çocuklar için, küçük korsanlar, su kaşifleri gibi temalı parkların yanı sıra ahşap oyun grupları da proje bünyesinde yer alıyor Aqua Mall’da inşaat başladı Yaklaşık 25 bin metrekarelik alana yayılacak ve İzmir-Denizli Karayolu’na paralel tasarlanan Sinpaş Aqua Mall AVM’de ise inşaat çoktan başlamış durumda. Kiralama süreci için sektörün en büyüklerinden biri olan Metro Properties ile anlaşmaların dahi imzalandığı Sinpaş Aqua Mall’ın yer alacak markalarla, Denizlililer için yeni bir buluşma noktası olması planlanıyor.

Sinpaş Aqua City Denizli fiyatlar ve ödeme koşulları

Sinpaş Aqua City projesinde satılık daire fiyatları ise 183 bin 600 TL ile 709 bin 100 TL arasında değişiyor. Sinpaş Aqua City Denizli ödeme seçenekleri kapsamında ise, Sinpaş’ın 40’ıncı yılı için hazırlanan kampanya şartları geçerli. KDV oranının büyük ölçüde yüzde 1 olduğu projede ayrıca 80 aya kadar vade farksız ödeme seçenekleri yer alıyor.

Proje Künyesi
 
Proje adı: Sinpaş Aqua City Denizli 
Firma: Sinpaş Yapı-Batı Ege Gayrimenkul 
Arsa alanı: 210 bin 721 metrekare 
İnşaat alanı: 319 bin 796 metrekare 
Daire sayısı: 4 etapta 1800 daire
Daire büyüklükleri: 72-241 metrekare
Daire tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1
Sinpaş Aqua City Denizli nerede: Eski EGS Park-Denizli 
Sinpaş Aqua City Denizli fiyat: 183 bin 600-709 bin 100 TL arasında
Sinpaş Aqua City Denizli teslim tarihi: İlk etap Haziran 2017 Sinpaş Aqua City Denizli iletişim 444 1974 www.aquacitydenizli.com.tr Sinpaş Aqua City Denizli projesine nasıl gidilir?

Sinpaş Aqua City Denizli tanıtım filmi

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSinpaş Köyceğiz’de yüzde 10 indirim sürüyor! 320 bin liradan!
  Sonraki yazıOfis+ projesinde fiyatlar 550 bin liradan başlıyor
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın