Sinpaş Gökorman ile kent hayatı yeşille buluşuyor

Gayrimenkul sektöründeki 44 yıllık deneyimiyle 4 bin 986 marka arasında iki kez üst üste ‘Süper Marka’ seçilen, konsept projelerin lideri Sinpaş, Gökorman ile İstanbul’u yepyeni bir yaşamla tanıştıracak.

Sinpaş’ın Anadolu Yakası’ndaki 18. projesi ‘Gökorman’, Şile otoyolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın  karşısında yer alıyor. Dünyada yeni trend olan, Türkiye’de ilk kez uygulanan yeşili cephelere balkonlara taşıyan eşsiz tasarıma sahip Gökorman, gökyüzüne uzanan doğa ve mimarîsiyle İstanbul Anadolu Yakası’nın en dikkat çeken projesi olacak.

Manzaralı şeffaf odalar

Gökorman’ın yine eşsiz tasarım özelliklerinden biri olan ‘şeffaf odalar’, dört mevsim muhteşem Çekmeköy Ormanı manzarasına karşı keyifle vakit geçirilmesi için tasarlandı.

Doğa ile iç içe bir yaşam

420 konuttan oluşan, doğal rekreasyon alanları ve hemen yanı başındaki günlük ihtiyaçları karşılamayı amaçlayan çarşısı ile butik bir proje özelliği taşıyor. Projede, yüzme havuzu ve güneşlenme terasları, kafe, fitness, spa ve saunası ile geniş sosyal donatılar bulunuyor.Çocuklar açık havada; Gökorman’ın hemen yanı başındaki 10.000 metrekarelik komşu parkta yeşili ve maviyi tanıyarak doğayla iç içe büyüme imkanı bulacaklar.

Avantajlı lokasyon

Şile otoyolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselecek proje; Çamlıca’ya 10 dakika, Ikea ve Metro’ya 4 dakika mesafede olmasının yanında, Anadolu’yu Avrupa’ya bağlayan tüm köprülere, Tem ve bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşılabilen lokasyonu ile de ideal bir yatırım fırsatı sunuyor. Gökorman, köklü eğitim kurumlarına, gelişmiş donanımlı sağlık kuruluşlarına, alışveriş ve iş merkezlerine yakınlığıyla da öne çıkıyor. 1+0’dan 4+1’e kadar değişen konut seçenekleri ile Gökorman, şehirden kopmadan doğayı  yaşamak isteyenler için tasarlanmıştır.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.