Sinpaş GYO 2 projeyle katılacak

Sinpaş GYO, 13-15 Mart’ta küresel gayrimenkul yatırımcılarını bir araya getirecek olan Cityscape Katar 2017’ye, Queen Central Park ve Bursa Modern projeleri ile katılacak.

13-15 Mart tarihleri arasında Katar’da düzenlenecek Cıtyscape Katar’da, ulusal ve uluslararası arenada gayrimenkul geliştirme sektörüne yön veren firmalar ve yatırımcılar bir araya gelecek. Sinpaş GYO da bu etkinliğe Queen Central Park ve Bursa Modern projeleri ile katılım gösterecek. Yabancı yatırımcıların Türk gayrimenkul sektörüne ciddi bir ivme kazandırdığını belirten Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer  konuyla ilgili bir açıklamada bulunarak şu  ifadeleri kullandı:

“Gayrimenkul sektörü için önemli bir fırsat oldu”

“Cityscape Katar 2017 fuarı, Körfez yatırımcısına ulaşmak için önemli bir fırsat. Yabancılara Türk vatandaşlığı hakkı getirilmesi, Türkiye gayrimenkul sektörü için önemli bir fırsat oldu. Türk Vatandaşlığı Kanunu ile artık 1 milyon dolarlık gayrimenkul satın alan yabancılar Türk vatandaşı olabiliyor. Türkiye gayrimenkul sektöründeki verilere göre, Katarlı yatırımcılar konut satın alırken lüks ve büyük daire tiplerini tercih ediyor. Daha çok 3+1, 4+1 daire tiplerine ilgi gösteren Katarlılar şimdiye kadar projelerimizden Bosphorus City, İstanbul Sarayları, Bursa Modern ve Queen Central Park’a yoğun ilgi göstererek, farklı seçeneklerde yaşam alanlarına hem oturum hem de yatırım amaçlı sahip oldu.”

Queen Central Park Bomonti’de yükseliyor

Queen Central Park, Bomonti’de yükselen lüks ve ihtişamın yeni adresi olacak bir rezidans projesi. Proje kendine ait şehir parkı ile yeşillikler içerisinde güvenle yaşanabilecek benzersiz bir yaşam alanı sunuyor. Queen Central Park Bomonti, taçlı mimarisi, tamamı geniş balkonlu konutları, 48. katındaki panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım lounge alanı ve “Highlife” temalı evleri sayesinde avantajlı bir yatırım fırsatı da sağlıyor.

Bursa’nın ilk ve tek uluslararası ödüllü projesi

Osmangazi Köprüsü’nün hizmete açılmasıyla İstanbul’un arka bahçesi haline gelen Bursa, yerli ve yabancı konut alıcılarının yatırım için tercih ettiği bölgelerin başında geliyor. 26 bin metrekarelik göleti, yalıları, köşkleri, göl ve doğa manzaralı evleri ile Bursa Modern; şehrin en büyük ve mimarisi uluslararası ödüllü ilk ve tek projesi.

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.