SİNPAŞ GYO BOSPHORUS CITY’DE ORTAKÖY ETABININ TESLİMİNE BAŞLADI

Türkiye’nin ilk temalı konut projesi Bosphorus City’nin renkli ve hareketli etabı Ortaköy, yeni sahipleri ile buluşmaya başladı. İstanbul’un en renkli semtlerinden biri olan Ortaköy’ün güzelliklerini yaşatacak etabın teslimleri Ortaköy’ün adına yakışır şekilde eğlenceli etkinliklerle renkleniyor. 14 Nisan itibariyle başlayan teslimler haziran ayında tamamlanacak. İstanbul’a ikinci Boğaz’ı getiren proje Bosphorus City, son etabı Ortaköy’ün konut teslimlerinin başlamasıyla renkli görüntülere sahne oluyor. 14 Nisan’da başlayan ve Haziran ayına kadar sürecek olan Ortaköy etabı konut teslimleri, Ortaköy’e özgü güzelliklerin yer aldığı etkinliklerle, ev sahiplerinin evlerini teslim aldıkları günü unutulmaz bir anıya dönüştürüyor.

En güzel bahar şarkıları Bosphorus City Ortaköy’de çiçek açıyor

Bosphorus City Ortaköy etabı teslim etkinlikleri adeta bir bahar şenliği havasında geçiyor. Konutlarını teslim almaya gelen ev sahiplerini Ortaköy’e özgü sokak şarkıcıları karşılarken, neşeli şarkılarla onların coşkusuna ortak oluyor. Ortaköy’ün unutulmaz simalarından çiçekçilerle renklenen ortam, kumpir, geleneksel macun, patlamış mısır ve gözleme gibi eğlenceli lezzetlerle damakları da şenlendiriyor.

Ortaköy’ün yeni çocukları eğlencenin tadını çıkarıyor

Teslim günleri yalnızca ev sahiplerine değil, aileleriyle gelen çocuklara da eğlenceli saatler yaşatıyor.  Ortaköy etabının minik sakinleri, animatörlerin gösterileriyle keyifli zaman geçirirken, şekilden şekile giren sosis balonlar hayallerindeki figürleri yapıyorlar. Yeni arkadaşlarıyla da tanışma fırsatı bulan çocuklar, cıvıl cıvıl ortamın tadını çıkarıyor.

“Projede 10.000 kişi yaşayacak”

Sinpaş GYO Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özkan Öztürk, “Ortaköy etabının teslimiyle birlikte Sinpaş GYO’nun en büyük, Türkiye’nin de ilk temalı projesi olma özelliğini taşıyan Bosphorus City projemizi tamamlamış oluyoruz. Şu ana kadar teslim ettiğimiz etaplarda yaşayan aile sayısı 1000’i geçti. Projenin tamamının tesliminden sonra, İstanbul’un 2.  Boğaz’ında yaklaşık 10.000 kişi yaşayacak” dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıTOKİ’DEN 240 AY VADE İLE KONUT SATIŞI
  Sonraki yazıDEMİR İNŞAAT 7 BİN 600 TL PEŞİNATLA EV SAHİBİ YAPIYOR
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın