Sinpaş İncek Life’ta yüzde 20 peşinatla 50 ay vade

incek-life-ic

İncek Life; Villa Nergis, Villa Çiğdem, Lale Konakları, Kardelen Konakları, Menekşe Konakları, Leylak Evleri ve Göl Kule ile 7 ayrı konut tipiyle doğanın içinde zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor. Proje, Eskişehir yolu, Konya yolu ve Çevreyolu gibi en önemli ulaşım güzergâhlarına yakınlığı ile değerli bir konuma sahip. Üstelik Atılım Üniversitesi'ne 3 dakika, Bilkent Üniversitesi ve TED Ankara Koleji’ne 10 dakika mesafede yer alıyor.

İncek Life’a kardeş geldi

İncek Life’ın kardeşi İncek Blue’da manzaralı ve kış bahçeli evlerden oluşan 225 konut yer alıyor. Zen temasıyla hazırlanan Fitness&Welness Kulübü&Spa ile beden ve ruhunu ödüllendiren Ankaralılar,  Blue Çarşı ile de siteden ayrılmadan günlük ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Müşteri İlişkileri Yönetimi, ilk günden itibaren sizinle birlikte

Sinpaş GYO projelerinde yeni bir hayata adım atan aileler, ilk günden itibaren Müşteri İlişkileri Yönetimi hizmetinden yararlanmaya başlıyor. Konut sahipleri http://sinpasgyo.com/bizbize/ adresinden hizmet veren “Bizbize” portalından kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile sorularına hızla yanıt alabiliyor.

Sınırlı sayıda daire için çok avantajlı ödeme planı

Teslimlerle birlikte yaşamın başladığı İncek Life’ta ayrıcalıklarla dolu yaşama katılmak isteyenlere avantajlı ödeme planları sunuluyor. İncek Life’daki sınırlı sayıda daire için yüzde 20 peşinle 50 ay taksit imkanı sağlanıyor. www.inceklife.com 444 1 440  

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSinpaş İncek Green’de ön talep süreci başladı!
  Sonraki yazıHome Aves’te son daireler! 2+1’ler 299 bin liradan!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın