Sinpaş’ın 40. yılında iki yeni proje: İncek Garden ve Karşıyaka Residans!

incek-garden

Sinpaş GYO'nun Ankara İncek Garden projesinde Ankaralılara yeşil bir yaşamın kapısını açmayı, Karşıyaka Rezidans'la ise Egeli bir yaşam tarzını vadettiklerini söyleyen Sinpaş GYO’nun Genel Müdürü Seba Gacemer, “40.yılda 2 milyar değerinde 4000 konutu yeni ev sahipleri ile buluşturmaktan gurur duyduklarını” söyledi. Sinpaş’ın Ankara’da geliştirdiği İncek Dünyası’nın en yeşil etabı İncek Green, başkentte şimdiye kadar görülmemiş bir uygulamayla yemyeşil dokusunu binanın çatısına kadar taşıyor. İstanbul Atakent’teki Karşıyaka Rezidans ise EgeYakası'nın tam yanında, rezidans konforu ve “home office” olanağı sunuyor. İncek Garden'da 140 konut ve Karşıyaka Rezidans'ta 174 konutun bulunduğu konut projeleri 2015'te hayata geçecek. İncek Garden'da ailelere yönelik 2+1 ve 3+1 daireler yer alırken, Karşıyaka Rezidans home ofis olarak tasarlandı. İncek Garden'da sınırlı sayıda 2+1 loft daireler de yer alacak.

40. yıl kampanyası ve avantajları

Sinpaş GYO’nun 40. yıl fırsatı da devam ediyor. Sinpaş GYO, 40. yıla özel başlattığı kampanyasında 80 ay vade imkanı ve avantajlı ödeme koşulları sunuyor. Sinpaş GYO'nun 40. yıl kampanyası ile vade farksız, ara ödemesiz, banka kredisiz, peşinatsız 1+1’den 4+1’e uzanan dairelerinden birine sahip olmak mümkün. www.sinpas.com.tr 444 1 440

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazı3’üncü Havalimanı hayal mi oluyor?
  Sonraki yazıGreenist güncel fiyat listesi! 357 bin liradan!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın