Sky Bahçeşehir’de 449 bin liradan 3+1 daireler

Sinan Gayrimenkul tarafından Bahçeşehir’de yükselen Sky Bahçeşehir, Nisan 2016’da sahiplerine teslim ediliyor. 4 blok halinde inşa edilen projede 112 adet 2+1, 70 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 olmak üzere toplam 194 adet daire bulunuyor.

Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu’na 5 dakika, yapımı devam eden raylı sisteme ise 10 dakika uzaklıkta yer alıyor. Proje, Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul’un yönünü değiştirecek olan büyük projelere yakınlığı ile yatırımcısına da kazandırıyor. Bahçeşehir Göleti’nin, Sky Bahçeşehir’in bulunduğu vadiye doğru genişletilecek olması Proje’nin Gölet’e olan mesafesini daha da kısaltıyor. Sky Bahçeşehir, Gölet’in yaklaşmasıyla da ayrı bir değer daha kazanıyor. Hastane, AVM ve eğitim merkezlerinin hemen yanı başında olan Proje, Bahçeşehir Pazar Türk’ün yeni lokasyonuyla ise karşılıklı yer alacak.

Aile projesi

Sinan Gayrimenkul’ün ‘Ailenizi Göklere Taşıyın’ sloganıyla hayata geçirdiği Sky Bahçeşehir’de; 112 adet 2+1, 70 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 olmak üzere toplam 194 adet daire bulunuyor. Zemin+11 katlı 4 blok halinde inşa edilen blokların yer aldığı projenin sosyal donatıları arasında çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna, hamam, fitness merkezi, dinlenme alanları, 2 adet kapalı yüzme havuzu, amfi tiyatro, mini futbol sahası, basketbol sahası, paten ve kaykay parkurları ile dev satranç alanı mevcut.

sky_bahcesehir

Bahar kampanyasından yararlanmak için son günler

Sky Bahçeşehir’den ev almak isteyenler, bahar kampanyası kapsamında, 18 bin TL peşinatla konut sahibi oluyor. 2+1 dairelerin 369 bin TL’den, 3+1 dairelerin ise 449 bin liradan başladığı Sky Bahçeşehir, 18 bin TL peşinatla, yüzde 45’i teslimden hemen önce, kalan yüzde 50’sini de garantör bankalar ile 120 aya kadar vadelendirme imkanı sunuyor. Kampanya Haziran’a kadar devam ediyor.

www.skybahcesehir.net

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.