Sky Bahçeşehir’de yüzde 5 peşinatla


‘Ailenizi Göklere Taşıyın’ sloganıyla yatırımcıya sunulan Sky Bahçeşehir'den daire sahibi olmak isteyenlere bir çok avantaj sunuluyor. Fiyatların 380 bin liradan başladığı proje 3 bin 53 metrekarelik bir arazi üzerinde yükseliyor. Toplamda 194 dairenin yer aldığı Sky Bahçeşehir projesinde daire tipleri ise 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. 

Lüks ve konforu bir arada sunan Sky Bahçeşehir'in sosyal donatıları arasında ise hamam, 2 adet kapalı yüzme havuzu, dinlenme alanları, dev satranç alanı, kapalı otopark,  basketbol sahası, paten ve kaykay parkurları, 7/24 güvenlik, amfi tiyatro, fitness merkezi, mini futbol sahası ve sauna bulunuyor.

Avrupa Yakası Bahçeşehir'de yükselen Sky Bahçeşehir, 3. Köprü, 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul gibi İstanbul'un dev projelerine yakınlığıyla dikkat çekiiyor. 

Sky Bahçeşehir'de yüzde 5 peşinat ödeyerek ev sahibi olmak mümkün. Proje yüzde 20 teslimde, yüzde 12,5'i 24 ay sonra, yüzde 12,5'i 36 ay sonra ödenip, kalan tutarda banka kredisi ile vadelendirilebiliyor. 
 

Sky Bahçeşehir fiyat listesi

2 oda 1 salon daireler 380 bin liradan,
3 oda 1 salon daireler 471 bin liradan,
4 oda 1 salon daireler 731 bin liradan başlıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın