Skycity’de metrekare fiyatı 3500 liradan başlıyor

İnşaatı hızla devam eden proje, Nisan 2017’de hizmete girecek.

Satış süreci devam eden ve ofislerin üçte birinin satıldığı projedeki ofislerin metrekaresi 3 bin 504 TL olarak belirlendi.  Fiyatları 205 bin liradan başlayan ofisler için yüzde 50'si peşin 24 ay vade ve 0 faizle satın alma imkanı sunuluyor. Şirket kampanya çerçevesinde aylık 923 liradan başlayan taksitlerle ofis sahibi olma imkanı da sunuyor.

Sümerpark Alışveriş Merkezi’ne komşu olan SkyCity projesi, 52 metrekareden 250 metrekareye kadar her ihtiyaca cevap verebilecek akıllı ofislerden oluşuyor. Çok fonksiyonlu gayrimenkul projesinin bir parçası olan modern ofislerin bulunduğu proje Denizlili işadamlarını yeni nesil ofis kavramı ile tanıştıracak.

Modern mimarisinin yanı sıra alışveriş merkezleri, sosyal alanlarıyla ihtiyaca özel ofis çözümlerini barındıran SkyCity projesi, 3.80 metre kat yüksekliğine sahip ferah çalışma alanları sunuyor.

9 yılda kendini amorti etmesi planlanan proje 17 katlı iki bloktan oluşuyor. Projenin inşaatı süren ilk bloğunda 140 ofis yer alıyor.  Skycity Denizli’de, concierge, showroom, toplantı odaları, eğitim odaları, video konferans odaları, arşiv hizmeti, eğlence odası, copy center, ilk yardım, spor merkezi, vale hizmeti, resepsiyon ve güvenlik gibi hizmetler yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.