Son 10 daire için yeni kampanya

İnşaat sektöründe 24 yıldır prestijli projelere imza atan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, Kartal’ın projelerinden Çukurova Tower’da yeni bir kampanyaya imza attı. Hemen teslim edilebilen son 10 daire için geçerli olan kampanya kapsamında, adalar ve deniz manzaralı Çukurova Tower’dan 60 ay sıfır faizle konut sahibi olmak mümkün.
36 katlı bir rezidans projesi olan Çukurova Tower, 253 konut ve zengin sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. 280 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Çukurova Tower’ın son 10 dairesi içinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunuyor.


 
Dünyanın en büyük Adliye Sarayı olan Kartal Adliyesi’ne 3 kilometre, Kadıköy-Kartal Metro durağına 600 metrelik yürüme mesafesinde olan Çukurova Tower, merkezi lokasyonu ve ulaşım avantajıyla oturmak için konut arayanların yanı sıra yatırımcıların da tercihi oluyor. Bağdat Caddesi’ne 15, köprülere 20, Kartal-Pendik Deniz Otobüsü İskelelerine yaklaşık 5-10 dakikalık uzaklıkta bulunan Çukurova Tower, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise araçla yaklaşık 15 dakikalık mesafede konumlanıyor. Proje, dairelerindeki 3,4 metrelik tavan yüksekliği ve mekana maksimum ışık sağlayan cam seçimiyle aydınlık yaşam alanları sunarak, dekorasyonlu ve ankastre beyaz eşyalı olarak teslim ediliyor.


 
Enerji tasarrufu sağlıyor
 
Daireleri yerden ısıtmalı olan Çukurova Tower, enerji tüketimini azaltan ısı yalıtımı ve karbondioksit salınımını kontrol altında tutan sensör sistemi gibi çevreye duyarlı özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Çukurova Tower’ın yüzde 90’ını oluşturan yeşil alanı ve 1.200 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanı içinde; kayın ve gürgen ağaçları altında piknik alanı, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, spor merkezi, açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi yer alıyor. Aynı zamanda projenin gri, bej, ahşap, metal, su ve çim yeşili tonlardaki dış cephesi Çukurova Tower’ın doğaya saygılı konseptiyle bütünlük oluşturuyor.
 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın