Son 2 ay!

Büyüklükleri 220 ile 245 metrekare arasında değişen bahçe ve çatı dublekslerinin yer aldığı Therra Park Tarabya fiyatları ise metrekare bazında 6 bin 500 dolardan başlıyor. 16 bin metrekare alan üzerinde yükselen Therra Park Tarabya projesi 12 blokta toplam 48 duplex daire ve 1 adet 500 metrekarelik villadan oluşuyor.

Eşsiz boğaz manzarası ve doğayla iç içe mimarisiyle dikkat çeken TherraPark Tarabya kentin içinde, karmaşadan uzak bir yaşam sunuyor. İsmini, antik Yunan dilinde terapi anlamına gelen ‘therapeia’dan alan proje, bir yaşam projesi olarak tasarlandı. Manzaraya yönelik bir tasarımla inşa edilen proje Boğaz ve 3.cü Köprü’ye doğrudan bakan bir konumda bulunuyor.
 
Therra Park Tarabya projesi Atatürk Havalimanı'na 30 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 14 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 7 kilometre, İstinye Park'a 3 kilometre, Maslak'a 4 kilometre, Levent'e ise 9 kilometre uzaklıkta.


 
Tarabya’nın sembolü olacak
 
Proje yetkilileri; ‘Therrapark, Tarabya için sembol bir proje olacak. Konut sahiplerinin her türlü ihtiyacını düşündüğümüz projemiz huzur, konfor, komşuluk, güven, sürdürülebilirlik, sağlıklı yaşam ve doğa temalarının harmanlanmasıyla tasarlandı. Hem mimari hem mühendislik yaklaşımı ve zamanın ötesindeki vizyonumuzla yarının dünyasını bugünden kuruyoruz’ ifadelerini kullandılar.

Kalan konutlar için kişiye özel finansman seçenekleri sunulan projede konut sahipleri 3 ay gibi kısa bir zamanda konutlarını teslim alacaklar. 8500 metrekarelik alanı yeşil alanlara ayrılan projede açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness, tenis kortu gibi sosyal olanakların yanında 7/24 concierge hizmeti sunuluyor. 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın