Still İstanbul Adoria satışa çıktı! Metrekaresi 2 bin 670 lira!

Yeşilyurt İnşaat, Anadolu Yakası’nın gün geçtikçe değerlenen bölgelerinden Kurtköy’de 199 konutluk yeni projesi Still İstanbul Adoria’yı satışa çıkardı. Still İstanbul Adoria’nın metrekare birim fiyatı 2 bin 670 lira olarak belirlendi.

70 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen Still İstanbul Adoria, 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde 27 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunuyor. AVT Mimarlık’tan Ayhan Yıldız imzası taşıyan projede; 2 bin 240 metrekare açık, 850 metrekare kapalı sosyal tesis alanı yer alıyor. Yüzde 85’i yeşil alana ayrılan Still İstanbul Adoria’da herhangi bir ticari birim bulunmuyor. Yapımına Nisan 2015 tarihinde başlanması planlanan projenin, Aralık 2016’da sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor. Fiyatların 169 bin TL’den başladığı Still İstanbul Adoria’da firma bünyesinde sıfır faizle konut satışı yapılırken; isteyen yatırımcı peşin ya da banka kredisi kullanarak da ev sahibi olabiliyor.

Zemin +9 katlı 3 bloktan meydana gelen Still İstanbul Adoria’da alanları 54 ila 70 metrekare arasında değişen 1+1’ler; alanları 86 ila 103 metrekare arasında değişen açık mutfaklı 2+1’ler; alanları 110 ila 115 metrekare arasında değişen 2+1’ler; alanları 121 ve 122 metrekare olan açık mutfaklı 3+1’ler; alanları 136 ila 153 metrekare arasında değişen 3+1’ler; alanları 207 ila 214 metrekare arasında değişen 4+1’ler yer alıyor.

still_istanbul_adoria

Sosyal yaşamın önemine yönelik duyarlılığını bu projede de koruyan Yeşilyurt İnşaat, Still İstanbul Adoria’da çocuklar için adeta bir masal dünyası inşa ediyor. Çocuklar için trambolinden kaykay pistine, mini clubtan yeşillikler içinde çok amaçlı oyun alanlarına, çocuk parkından tırmanma duvarına kadar birçok zengin aktivite projede ön plana çıkıyor. Yetişkinler için; basketbol, voleybol, mini futbol alanı, yürüyüş yolu, barbekü alanları, yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, açık/kapalı otopark, geri dönüşüm istasyonu ve bisiklet parkı gibi donatıların mevcut olduğu proje; merkezi konumu ve lokasyonuyla cazibesini pekiştiriyor. ViaPort Alışveriş Merkezi’ne yürüme mesafesinde yükselen proje; Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik Marina ve Tem otobanına olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Still İstanbul Adoria fiyat listesi

1+1 daireler 169 bin lira ile 220 bin lira arasında,
2+1 daireler 230 bin lira ile 330 bin lira arasında,
3+1 daireler 380 bin lira ile 423 bin lira arasında,
4+1 daireler 680 bin lira ile 720 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Balkon ve bahçe ayrıcalığı

Yatay çerçevede yeşil alanların ön planda tutulduğu butik bir proje hayata geçirdiklerini söyleyen Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt; Still İstanbul Adoria’da balkon ve bahçe kullanımlı daire seçeneklerinin çokluğuna dikkat çekti. “Bugüne kadar teslim ettiğimiz tüm projeleri bizzat geziyorum. Ev sahiplerine misafir oluyorum. Gerek evleri, gerek ortak kullanım alanlarıyla ilgili onları dinliyorum. Böylece bir sonraki projede hangi unsuru nasıl daha verimli kullanabiliriz diye düşünüyorum. Yaptığım ziyaretlerde balkon ve bahçe detaylarına verilen önemi gördüm. Hemen hemen herkes ufak da olsa bir balkonu olsun istiyor. Yeni projemizde 14 metrekareye kadar uzanan balkonlar, 58 metrekareye kadar uzanan bahçeler tasarladık” dedi.

Nitelikli markalaşmayı amaçlıyor

“Bugüne kadar yaptığımız projelerin yatırımcılara kazandırmasına dikkat ettik. Bizim için daima müşterilerimizin yaşanabilir projede yer alması ön planda oldu. Bunu yaparken her projemizin yatırım anlamında da insanlara kazanç sağlaması öncelikli hedeflerimiz arasında yer aldı. Nitekim diğer projelerimizde olduğu gibi yeni projemiz Still İstanbul Adoria da sahip olduğu avantajlar ve yükseldiği konum itibariyle yüzde 40’lara varan prim potansiyeli vaat ediyor” diyen Yeşilyurt, markalaşma yolunda yaptıkları yatırımlarla 10 yıl içinde nicelikten ziyade nitelikli bir markalaşma örneği sunmayı amaçladıklarını belirtti.

Bugüne kadar Ankara’nın merkezinde, Türk mimarisinin geleneksel dokusunu çağdaş mimariyle bütünleştiren Beştepe Konakları; yine Ankara Alacaatlı – Çayyolu’nun nefes kesen manzarasıyla dikkatleri üzerine çeken Rüyakent; Zonguldak’ta deniz manzarası ve yemyeşil doğanın kesiştiği ender bir konumda Dream City; İstanbul Kurtköy’de modern ve özgün yaklaşımıyla yepyeni bir yaşamın kapılarını aralayan Still İstanbul ve yine Kurtköy’de zengin seçenekleri, çağdaş mimarisi ve beklentilere cevap verebilecek ayrıntılarıyla Stillistanbul Comfort projelerini hayata geçirdiklerini söyleyen Metin Yeşilyurt, hali hazırda 600 konutu sahiplerine teslim ettiklerini vurguladı.

Still İstanbul Diamond’ın yüzde 52 ’si satıldı

Satışı ve inşaatı tüm hızıyla devam eden Still İstanbul Diamond’la ilgili de bilgi veren Metin Yeşilyurt, “Bu projemizde inşaatın yüzde 65’ini, satışların ise yüzde 52’ sini tamamladık’ dedi. 64 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen Still İstanbul Diamond; 10 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde 29 bin metrekare inşaat alanına sahip… 577 metrekare büyüklüğünde sosyal tesis alanının yer aldığı Still İstanbul Diamond, 5 ve 6 katlı 2 blokta toplam 214 konuttan meydana geliyor. Projede, alanları 57 ila 82 metrekare arasında değişen 1+1’ler; 86 ila 119 metrekare arasında değişen açık mutfaklı 2+1’ler; 107 ila 119 metrekare arasında değişen 2+1’ler ve 140 ila 156 metrekare arasında değişen 3+1’ler yer alıyor. Yüzde 85’i yeşil alana ayrılan projede 5 ve 6 katlı 2 blokta toplam 214 konut yer alıyor. Fiyatların 200 bin TL’den başlayarak 550 bin TL’ye kadar yükseldiği proje, 10 dönümlük yeşillikler içinde bir arazi üzerinde ihtişamla yükseliyor. İnşaatına 2014 yılının Ağustos ayında başlanan projenin, 2015 yılının Aralık ayında teslim edilmesi hedefleniyor.

www.yesilyurtinsaat.com.tr
(0216) 572 57 44

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSinpaş Liva’da yüzde 15 bahar indirimi! Hemen teslim!
  Sonraki yazıTOKİ’nin 539 lira taksitli konutlarının başvuruları başlıyor
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın