Suudi Arabistan Türkiye’de tercihini Altın Emlak ile yaptı

Altın Emlak Suudi Arabistan Master Franchisee

Türkiye’deki gayrimenkul yatırımlarını güvenilir bir emlak zinciri kanalıyla gerçekleştirmek isteyen Suudi Arabistanlı yatırımcıların Türkiye’deki tek tercihi Altın Emlak oldu. Türkiye’nin en gelişmiş ve en sistemli emlak zinciri olan Altın Emlak, Suudi Arabistan’ın önde gelen girişimcileri Omar Mohammed ve Tarek Hamze ile master franchise anlaşması imzaladı. Altın Emlak’ın Suudi Arabistan Master Franchisee’si olan Omar Mohammed ve Tarek Hamze yalnızca Arap yatırımcıların Türkiye’deki gayrimenkul alım-satım, kiralama ve mülk yönetimi hizmetlerini gerçekleştirmekle kalmayacak. Türkiye’deki vatandaşların Cidde, Mekke, Medine gibi önemli merkezlerinde konuttan devre mülke arsadan işyerine kadar her türlü gayrimenkul taleplerine eğitimli profesyonel kadrosuyla yanıt verecek.

Suudi Arabistan’da İlk Türk Emlak Zinciri

Cidde’de açılan Altın Emlak’ın Suudi Arabistan’da faaliyete başlayan ilk Türk emlak zinciri olduğunu belirten Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun şunları söyledi: “Globalleşen emlak sektöründe standart emlak aracılık hizmetlerinin dışına çıkılması gerekliydi. Bu amaçla yabancı müşterilerin ülkemizdeki emlak taleplerine yanıt vermek kadar ülkemizdeki vatandaşların Arap ülkelerindeki yatırımlarına yön vermek de büyük önem taşıyor. Ekonomimize duyulan güvenle son dönemde Türkiye’ye yönelen Arap sermayesi bu bölgede Suudi Arabistan Temsilciliği ile doğru kanala ulaşacak. Yatırımcılar ülkemizdeki yatırımlarını tüm Altın Emlak Temsilcilikleri kanalıyla güvenle ve profesyonelce değerlendirecekler. Böylesine önemli adımı atan ilk Türk emlak zinciri olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.”

Türk Emlak Sektörü Dünya Piyasalarıyla Entegre

Badawood Group güvencesiyle Suudi Arabistan’da Cidde’nin yanı sıra Mekke, Medine gibi çok önemli merkezlerindeki devre mülk projelerinde de faaliyet gösterecek olan Altın Emlak Suudi Arabistan Master Temsilciliği, Hac ve Umre dönemlerinde bölgedeki kiralama ve satın alma hizmetlerinde uzman kadrolarıyla hizmet verecek. Bu amaçla kadronun oryantasyon eğitimleri için Nisan ayında Cidde’de bulunacak olan Hakan Erilkun; “Yurtdışı çalışmalarımıza büyük önem veriyoruz. Çünkü dünya piyasaları ile entegre olan bir Türk emlak sektörü var artık. Bu nedenle yalnızca yurt içinde lider olmak değil, Altın Emlak markasını yurtdışında da etkin hale getirmeyi ve ülkemizin bu en önemli emlak markasının dünyaya entegre olmasını hedefliyoruz. İşte Cidde’deki tüm kadroya pazarlamadan iletişime, ülkelerarası mevzuattan sistemin etkin kullanımına dair kapsamlı bir eğitim vermekteki temel amacımız da budur” diye konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.