Propa İnşaat’tan Kartal’a yeni proje: Propa Kartal

propa_insaat

Propa İnşaat, İstanbul Zincirlikuyu’dan sonra Kartal Yakacık’ta da karma bir proje yapmak için kolları sıvadı. 150 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilecek olan Propa Kartal projesi Yakacık Valf Fabrikası’nın arazisi üzerinde yükselecek.

42 milyon TL arsa maliyeti olan Propa Kartal projesi 8 bönüm alan üzerinde hayata geçecek. Tek bloktan meydana gelen Propa Kartal projesinin Eylül ayında inşaat çalışmalarının başlaması hedefleniyor. 24 ay sonra tamamlanması planlanan Propa Kartal projesi 300 butik konut ve 4 bin metrekarelik ticari alanlardan meydana geliyor.

2 yeni proje yolda

Propa İnşaat, görüşmelerini sürdürdüğü Levent ve Kağıthane Piyalepaşa’da bulunan yerlerden netice alındığında bu bölgelere de konut ve ofis projeleri yapmayı hedefliyor. 100 milyon TL'lik gayrimenkul stokları bulunan Propa İnşaat, ulaşım ağlarının bulunduğu lokasyonlarda projeler geliştirmeye önem veriyor. www.propa.com.tr 0212 347 02 89

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıDumankaya İnşaat’ın ‘Geleneksel Ramazan Kampanyası’ başladı
  Sonraki yazıNovo Maison uygun ödeme planıyla yatırımcıyı Bodrum’a çekiyor
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın