Suv Yapı’nın yeni Projesi Çeşme Boyalık Koyu’nda

İnşaatına başlanan projenin tasarımı, daha önce yine firmanın 2014 Avrupa Mimarlık Ödüllerine aday gösterilen “Mi’Costa Boyalık Residence” projesinin mimarı Durmuş Dilekçi’ ye ait.

Tasarımıyla Akdeniz mimarisinin modern ve iddialı halini yansıtan proje, müstakil yaşamla site olmanın avantajlarını bir arada sunuyor. Geniş teraslara yer verilen projede her villanın kendine ait müstakil bahçesi ve havuzu bulunuyor. Tümü 5+1 olan ve bodrum, zemin ile 1. Kattan oluşan villaların teraslarla birlikte büyüklükleri 302 m².

7/24 güvenlik, peyzaj ve havuz bakımı hizmetleri de sunulan projenin teslim tarihi 30 Mayıs 2017 olarak planlanıyor. Projede villaların fiyatları 2 milyon 400 bin liradan başlıyor.

MiMarin Köyce Teslim Aşamasında

Şirket Çeşme’de iki ayrı projenin de teslimatına hazırlanıyor. Mi Marin Köyce projesi 62 villadan oluşuyor. Konutlar 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde dizaynedildi. Fiyatlar ise 775 bin TL'den başlayarak 1 milyon 400 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projenin teslim tarihi Haziran 2016 olarak belirlendi. 
Mi’Marin Köyce, Alaçatı çarşısına yürüme mesafesinde yer alıyor. Aynı zamanda dünyanın en güzel plajları arasında yer bulan  Çeşme merkeze 9 km, Ilıca plajına 2 km ve Rüzgar sörfü tutkunlarının adresi olan Alaçatı Surf merkezine sadece 4,5 km uzaklıkta konumlanıyor. 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın