Tamamı güney cepheli ve Adalar manzaralı

Propa Vista projesinde tamamı güney cepheli ve Adalar manzaralı evlerde özellikle kapalı mutfak, balkon ve ebeveyn banyo tercihleri göz önünde bulunduruldu.
Metroya ve E-5’e doğrudan bağlantılı bir konumda bulunan Propa Vista projesinde, ön lansman yapıldı. Propa Vista projesiyle Anadolu Yakası’na ‘kullan – öde’ sistemini getiriyor. Ayrıca alıcı, evini kişisel tercihlerine göre oluşturabilme özgürlüğüne sahip.

Proje E-5 üstünde ayrıcalıklı bir noktada konumlanıyor. Proje alanı, E-5’e 90 metre uzunluğunda cepheye sahip olmasının yanı sıra, Yakacık Adnan Kahveci Metro İstasyonu’na sadece 10 metre uzaklıkta. Proje, konum avantajıyla ulaşım kolaylığı sunuyor.

Projeyle ilgili açıklamalar yapan Propa CEO’su Can Özçiçek, “Propa Vista, Kartal’ın yeni nesil yaşam projesi olarak tasarlandı. Projede ‘Vista Plus’ konseptiyle kişiye özel kullanım alanları sunuyoruz. Site sakinleri; evlerine artı olarak ‘Misafir Evi’, ‘Mutfak Atölyesi’, ‘Donanımlı Ofis’ ve ‘Toplantı Odaları’nı diledikleri zaman kullanabiliyor ve sadece kullandıkları kadar ödüyorlar.” dedi.

Kendi evinizi kendiniz oluşturun

3 farklı tipte 1+1 seçeneği ve 6 farklı farklı tipte 2+1 seçeneğinin bulunduğu projede 246 ev ve 13 mağaza yer alıyor. 2+1 tip dairelerde, özellikle kapalı mutfak, balkon ve ebeveyn banyo tercihleri göz önünde bulunduruldu ve kullanıcı evini dilediği gibi oluşturabiliyor.

Proje önünde yer alan ‘Vista Meydan’, kentin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan bir buluşma noktası olarak öne çıkıyor. E5’te direkt girişe sahip olan ve metro istasyonunun önüne açılan Vista Meydan, Türkiye’nin önde gelen markalarını bünyesinde barındıran ve cadde mağazaları konseptine sahip ‘Vista Çarşı’ya açılıyor. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.