Taşyapı ve Selçuklu İnşaat ortak yapımı proje

Taşyapı Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı, bundan sonra sadece tamamlanan projeleri satışa çıkaracaklarını vurguladı.
 
Akşam gazetesinin haberine göre, Koşuyolu projesinde 2+1, 2+1,3+1,4+1,5+1,6+2 tipinde daireler bulunuyor. Dairelerin büyüklüğü brüt 185 m2 ile 670 m2 arasında değişirken m2 satış fiyatı 5 bin ile 7 bin dolar arasında olacak. 

208 daireli sitede her daireye ortalama 4 araçlık otopark yeri düşecek. Projenin yüzde 83'ünü yeşil alanlar oluşturuyor. Validebağ Korusu sınırında ve Boğaz Köprüsü'ne 2 dakika mesafede hayata geçirilen bu projeyi ayıran en önemli detaylardan biri ise satışının site oturuma hazır hale getirildikten sonra yapılması. 

Maketi Kaldırdı

İnşaat sırasında talepte bulunup inceleme yapan kişilere satışta öncelik tanınacak, daha sonra genele satış yapılacak. 

Taşyapı Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı "Bundan sonra bir projeyi sadece tamamladıktan sonra satışa çıkaracağız. Resim yapmakla bina yapmak aynı şey değil. Artık maket yok. Maket işini kaldırdık. İşimizi yapıp, bitirip, iskanını alacağız, elektrik suyunu bağlatacağız. Ondan sonra satışa çıkaracağız. Her şeyi hazır olacak. Kimse yeni aldığı evde sabah kahvaltı yaparken eve tesisatçı çağırmak zorunda kalmak istemez. Arabanın da bir koltuğunu önce alıp diğerini 6 ay sonra almıyorsunuz" dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.