TEM Avrasya Konutları satışa sunuldu

Fuzul Yapı, TEM Avrasya Konutları’nı satışa sundu. Metrekaresi 5 bin TL'den satışa sunulan proje, iş dünyasının merkezine yakınlığıyla  dikkat çekiyor.  Ön talep sürecinde yoğun ilgi gördüklerini ifade eden Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal projeyle ilgili şu bilgileri verdi:

“Gaziosmanpaşa’da hayata geçireceğimiz bu projenin ihalesi için 15 Temmuz’da el sıkıştık. Hemen akabinde gerçekleşen darbe girişimi bizi asla yolumuzdan döndüremedi. Türkiye’nin geleceğine ve ülkemiz ekonomisine inanan, yatırımcı bir grup olarak yolumuza devam ediyoruz. Fuzul Grup olarak ülkemize yeni projelerle yatırım yapmaya, istihdam oluşturmaya devam edeceğiz”

Projeyle ilgili gördükleri ilgiden memnuniyet duyduklarını aktaran Akbal, “Başakşehir’den sonra şimdi de Gaziosmanpaşa’ya yatırım yaparak, İstanbul’un gelişen ilçelerine değer katıyoruz. Diğer tüm projelerimizde olduğu gibi TEM Avrasya’da da Fuzul’un fark yaratan çizgisini görebilirsiniz. Projemizde, yaşam alanlarına geniş yer ayırmayı tercih ettik. En önemlisi ‘aile’ konsepti bu projemizde de ön planda” ifadelerini kullandı.

Ulaşım lokasyonu

Gaziosmanpaşa’da yükselen Tem Avrasya, Maslak’a 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 10 dakika, metroya ve GOP Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 2 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika mesafede yer alıyor.  612 dairenin bulunduğu projede, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar yer alıyor.  Sosyal alanlarıyla da dikkat çeken TEM Avrasya’da, çocuk oyun alanları, 2 adet kapalı havuz, sauna, Türk hamamı, buhar banyosu, fitness merkezi, güvenlik ve kapalı otopark gibi hizmetler sunuluyor. 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.