Tepe Aura’da lansman öncesi fırsat!

Lansman öncesi satışların başladığı Tepe Aura’da daire fiyatları 663 bin TL ile 1 milyon 962 bin TL arasında değişiyor.

Tepe İnşaat, Çekmeköy-Ömerli’de yeni bir projeye imza attı. Toplamda 98 konutun yer aldığı Tepe Aura’da fiyatlar 663 bin TL ile 1 milyon 961 bin TL arasında değişiyor. 16 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen ve 3’er katlı 16 bloktan oluşan Tepe Aura’da alanları; 106 metrekare ile 199 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 ve 3+1 dubleks tipinde daireler bulunuyor.

Tepe Aura hakkında bilgi veren Tepe İnşaat Genel Müdürü Atila Kemal Oğuz, “Proje arsasının tam ortasında 160 yıllık dev bir meşe ağacı bulunuyordu. Tüm projeyi bu ağaca göre onun etrafında onun enerjisinden ve dinginliğinden faydalanmak üzere konumlandırdık. 3’er katlı binalarımızın her biri meşe ağacını geçmeyecek şekilde tasarlandı. Evler birinin önünü ve manzarasını kesmiyor ve tüm evler meydandaki meşe ağacına bakıyor. En ince ayrıntısına kadar doğayla iç içe bir yaşam için tasarladığımız Tepe Aura şehrin kalabalığının, gürültüsünün, stresinin uğramadığı ancak şehre ulaşımın da bir o kadar yakın bir konumda bulunuyor.” dedi.

Parkeden seramiğe, mutfak mobilyasından banyo duvar kaplamasına kadar özenle hazırlanmış 3 farklı dekorasyon paketinin bulunduğu Tepe Aura’da yüzme havuzu ve sosyal tesis alanları yer alıyor. Otoparkların çok büyük bir bölümünün yer altında olacağı projede araç trafiğini en aza indirecek şekilde tasarlandı. Her aşamasında dünya standartlarında çevre duyarlılığının ele alındığı Leed Gold adayı olan Tepe Aura’da ayrıca farklı alanlarda çocuklar için oyun üniteleri de olacak.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın