The BO Viera inşaat çalışmaları devam ediyor

Besa Grup tarafından Bodrum’da projelendirilen The BO Viera inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.  Bodrum’un en büyük projeleri arasından yer alması beklenen projenin 2019 yılının sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Besa Grup’un 200 milyon dolarlık yatırım ile Bodrum’da hayata geçirdiği The BO Viera, Bodrum’un devam eden ender inşaatlarından biri olarak söz verilen tarihe yetiştirilmek üzere hızlandırıldı. Proje, bulunduğu bölgede proje alanı, büyüklüğü, konumu açısından diğer projelerden ayrılıyor. Türkiye ekonomisine ciddi katkı sağlayan şirketler arasında yer alan Besa Grup, bugüne kadar binlerce kişiye istihdam sağlarken The BO Viera  ile Bodrum’da yüzlerce kişiye de böylece iş imkanı sunacak.

Şu anda devam eden Besa Grup projelerinin  toplam yatırım bedelinin 600 milyon TL civarında olduğunu söyleyen BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, “İlk etabı 2019 yılı sonunda teslim edilmeye başlayacak olan The BO Viera projemiz Bodrum’da inşaatına devam edilen ender projelerden. Toplam 150 dönüm arazi üzerinde, 200 adet rezidans, 130 adet villa, 7 adet iş yeri olmak üzere toplam 337 anahtar ve Hilton grubunun üst segment, soft branded markası CURIO’nun 85 odalı otelinin yer aldığı, arazinin doğal eğimlerini çok başarılı biçimde kullanan, tamamı deniz ve gün batımı manzaralı, mimarinin peyzajın içerisinde eridiği The BO Viera projesi teslim tarihi 2019 sonu olarak belirlendi’’ açıklamasını yaptı.

Besa The BO Viera projesi tapuları hemen teslim

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci de, “Bodrum’da hayata geçireceğimiz The BO Viera projesi bir Bodrum tutkunu olan grubumuz için çok önem verdiğimiz özel bir proje. Besa kalitesi ve güvencesi ile kısa sürede projemizi söz verdiğimiz tarihte tamamlamak üzere tüm grup olarak gece gündüz çalışmaktayız. Benzersiz bir 21. yüzyıl deneyimi yaşatacağımız bu projemizin Bodrum’da inşaatına devam edip kıymetli müşterilerimize zamansız bir yatırım sunmak için gayret ediyoruz.

Yoğun geçen ön talep aşamasından sonra, satışlara da geçtiğimiz yıl itibariyle başlamıştık. Satışa çıktığımız etabın yüzde 25’ini sattık. Bizi uzun zamandır bekleyen müşterilerimizin yoğun ilgisi bizi çok mutlu ediyor” şeklinde konuştu Mimari projesi Bodrum Belediyesi tarafından onaylanan ve inşaat ruhsatı alınan The BO Viera projesinde yer alan gayrimenkuller, yatırımcısına hemen tapu edinme fırsatı da sunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.