THY Emlak Konut kura sonuçları açıklandı mı?

THY Emlak Konut Arnavutköy Yenişehir kura çekimi için heyecanlı bekleyiş başladı. Başvuruları 2 Haziran’da sona eren Emlak Konut THY Arnavutköy projesinde hak sahipleri kura çekilişi ile belirlenecek.

THY ve Emlak Konut iş birliğinde gerçekleştirilen Arnavutköy Yenişehir projesinde başvuru süreci de sona erdi. Başvuruların tamamlanmasının ardından gözler THY Emlak Konut kura çekimi sonuçlarına çevrildi. Peki, Emlak Konut THY Yenişehir kura sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, konuya ilişkin son bilgiler…

THY EMLAK KONUT ANAVUTKÖY KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

THY Emlak Konut Arnavutköy Yenişehir Evleri için kura çekimi tarihi henüz belli olmadı. Başvuruların sona ermesinin ardından kura çekilişi tarihinin resmi internet sitesi üzerinden duyurulması bekleniyor.

THY EMLAK KONUT PROJESİNDE KURA ÇEKİM ÜCRETİ VAR MI?

THY Emlak Konut Yenişehir Evleri Arnavutköy Projesi için kura çekimi ücreti bulunmamaktadır.

THY EMLAK KONUT PROJESİ ÖDEME PLANI

Katılım şartlarını sağlayan başvuru sahipleri, kura çekimi ile hak sahibi oldukları projeden, yüzde 20 peşinat, 120 ay vade ve 7 bin 500 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olabilecek.

İlk yıl için taksit ödemesi şu şekilde: 1+1 daire için 7.500 TL, 2+1 daire için 10.000 TL ve 3+1 daireler için de 15.000 TL olarak belirlendi.

 

Ödemeler Emlak Konut ödeme sistemiyle Emlak Konut’a yapılacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıTürkiye’den en çok kimlerin konut aldığı belli oldu
    Sonraki yazıABD’de konut fiyatları Nisan’da geriledi