TOKİ’den yatırımcıya büyük fırsat

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Adana, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Iğdır, İstanbul, İzmir, Ordu, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Van ve Yozgat’ta toplam 872.274,37 metrekare büyüklüğüne sahip 105 adet arsayı (konut, ticaret, turizm, sanayi, akaryakıt ve servis, küçük sanayi sitesi, depolama, spor tesisi otel, özel ilköğretim ve ortaöğretim niteliğinde) toplamda yaklaşık 715 milyon TL muhammen bedelle açık artırma yöntemi ile satışa sundu.

6 adet dükkan kiraya veriliyor

İstanbul Başakşehir’de ise 6 adet dükkan toplamda yaklaşık 113 bin TL + KDV (yıllık) muhammen bedelle açık artırma yöntemiyle kiraya verilecek. Müzayede 8 Kasım 2016 tarihinde, saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve İstanbul Halkalı’daki hizmet binasında yapılacak.

Ankara’da küçük sanayi sitesi ve depolama alanları

Ankara, Yenimahalle Yakacık’ta, küçük sanayi sitesi ve depolama alanı niteliğindeki 47 adet parsel yüzde 25 peşin 60 ay vade ile satışa sunulacak.

Antalya’da ticaret ve turizm alanı

Antalya Muratpaşa Bahçelievler’de 40.000 metrekarelik, ticaret ve turizm alanı niteliğindeki taşınmaz, yüzde 25 peşin 12 ay vade ile satışa sunulacak.

İzmir’de toplu işyeri, ticaret, akaryakıt + LPG ve servis istasyonu ile otopark alanı

İzmir Bornova Doğanlar’da 135.750 metrekarelik, toplu işyeri, ticaret, Belediye Hizmet Alanı, akaryakıt+LPG ve servis istasyonu ile otopark alanı nitelikli taşınmaz yüzde 50 peşin 6 ay vade ile satışa sunulacak.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın