Topaz Evleri, Aquamarin ve Turmalin evleri sahiplerine kavuşuyor…

Göcek'in en göz alıcı bölgelerinde, en prestjli konutları hayata geçirme misyonuna yakışır bir şekilde inşa edilen projele konutları  Safir, Opal, Aquamarin, Turmalin, Topaz ,Safir ve Opal olarak isimlendirildi. TURMALİN Göcek'in, Lykia tarihinin antik kalıntıları ile ün saldığı tatil beldesindeki 20 villa, belde merkezine sadece 3 dakika uzaklıkta olup; Göcek koylarının eşsiz manzarası eşliğinde çam ve zeytin ağaçlarının arasında, tamamen doğal bir ortamda inşa edildi. Peyzajı ve her villaya özel yüzme havuzu ile rüya gibi bir hayat sunarken, özel güvenlik birimi ile de konut sahiplerine huzurlu bir ortam sağlıyor.

TOPAZ EVLERİ

Toplam 6 ünitede 48 konutu bünyesinde barındıran Topaz Evleri, 12 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edildi. 118 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen ve modern mimarisi ile elit görünüme sahip olan şık konutların, havaalanına uzaklık mesafesi sadece 15 kilometre. Mini tekne portu ve yüzme havuzunun yanı sıra, tüm sosyal imkanlara ve teknolojik alt yapıya sahip olma özelliği taşıyan konutlar, sahiplerine konforu ve doğayı bir arada yaşatıyor.
AQUAMARİN

Stüdyo tipi, bodrum ve çatı dubleksleri olmak üzere üç farklı tipte olan bu konutlar, 22 birimden ibaret butik kompleksler olarak tasarlanmış. Belde merkezine ve marinaya 2 dakika yürüme mesafesinde olup, tüm kentsel ve teknolojik altyapı ile doğayı konut sahipleriyle aynı anda yaşatıyor. Yeşillikler içindeki yüzme havuzu ile göz dolduran bu konut projeleri sahipleri bekliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıCHP’DEN ESENYURT İMAR SORUNU HAKKINDA SUÇ DUYURUSU!!!
  Sonraki yazıDikkat! Değer artış kazancı vergisi için son üç gün!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın