Torunlar GYO Ali Sami Yen projesini 10 Nisan’da görücüye çıkarıyor!

Torunlar GYO'nun eski Ali Sami Yen arazisi üzerinde hayata geçirdiği ve sektör çevrelerinde "Torunlar GYO Ali Sami Yen projesi" olarak bilinen karma kullanımlı projenin lansmanı 10 Nisan 2013 Pazartesi günü Ortaköy Four Seasons Hotel'de gerçekleştirilecek.

Ayrıntıları sır gibi saklanıyor

Adından fiyatlarına kadar ayrıntılarının sır gibi saklandığı Torunlar GYO Ali Sami Yen projesi için basın mensuplarına gönderilen davet metninde şöyle denildi: "Değerli basın mensubu, AVM ve gayrimenkul yatırımları ile Türkiye’nin en geniş portföylerinden birine sahip Torunlar GYO, ödüllü Mimar Emre Arolat tarafından tasarlanan Ali Sami Yen arazisi üzerinde inşa edilen projenin ismini, detaylarını ve satış bilgilerini 10 Nisan 2013, Çarşamba günü Four Seasons Hotel’de düzenlenecek basın toplantısı ile paylaşacak. Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ve Mimar Emre Arolat’ın katılacağı basın toplantımızda siz değerli dostumuzu da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla, Tarih :10 Nisan 2013, Çarşamba Yer :Four Seasons Hotel – Bosphorus Balo Salonu / Ortaköy Program: 09.00 – 10.00 Karşılama & Kahvaltı 10.00 – 10.45 Basın Toplantısı 10.45 – 11.00 Soru&Cevap" Torunlar GYO Ali Sami Yen projesi nerede? Torunlar GYO Ali Sami Yen projesi, adından da anlaşılacağı gibi, geçtiğimiz dönemlerde yıkılan, Galatasaray'ın eski efsanevi stadı Ali Sami Yen Stadı'nın arazisinde yükseliyor. Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Torunlar GYO Ali Sami Yen projesi

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıİstanbul Prestij Park’ta birinci etap teslimleri 2014 Aralık’ta yapılacak.
  Sonraki yazıEvora İstanbul Tuzla’da özel indirim fırsatı…
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın