Tuzla Marina ihalesi bugün yapılıyor

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın vizyon projesi olan Tuzla Marina projesinin ihalesi 29 Ocak 2013 tarihinde yapılıyor. İstanbul'un en uzun ve güzel sahil şeridine sahip Tuzla'nın kıyılarını daha verimli ve katma değeri yüksek projelerle değerlendirmek adına Marina Projesi gündeme alınmıştı.

Tuzla turizmine ve istihdamına büyük katkı sağlayacak Tuzla Marina Projesi 29 Ocak 2013 tarihinde ihalesi yapılarak hayata geçiriliyor. Tuzla sahillerinin halkın maksimum derecede kullanımını sağlayacak şekilde içerisinde kültürel, sportif ve eğlence ünitelerinin de olduğu, Tuzla Balıkçı Barınağının da modern bir şekilde yerleştirildiği vizyon projelerinden biri olan Tuzla Marina için Tuzla Belediyesi ihale aşamasına geldi. Marina ile alakalı geçtiğimiz günlerde bir programda açıklama yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Marina'nın tamamlanmasıyla birlikte yerli ve yabancı turistlerin mutlak uğrak yerlerinden biri olacağının altını çizdi. Başkan Yazıcı ayrıca, Çupra balığı şeklinde tasarlanan Tuzla Marinanın deniz üzerinde AVM'leri barındıran, yeşil ile mavi'nin içi içe olduğu, büyük kapasiteli birde otelin olacağını ifade etti.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıKEY listesine bir tıkla ulaşın
  Sonraki yazıDAP Yapı Dubai merkezli Rotana Grup’la anlaştı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın