Vadikoru’nun A plus ofisleri esnek ödeme planı ile satışta

Invest İnşaat tarafından Avrupa Yakası’nın yeni yatırım merkezi Ayazağa’da hayata geçirilen, ‘En İyi Ofis Mimarisi’ ödülünün sahibi Vadikoru’nun ofis blokları satışa çıktı.

Invest İnşaat, İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi olarak konumlanan Ayazağa bölgesinde hayata geçirdiği Vadikoru projesinin A Plus ofislerini satışa sundu. Vadikoru A Plus, üç tarafı Belgrad Ormanı’yla çevrili, modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. Belgrad Ormanları’na komşu konumu, şehir merkezine yakınlığı ve sunduğu konfor ile öne çıkan Vadikoru ofis blokları, zarif ve modern mimarisiyle Ayazağa bölgesinde prestijli iş ve yaşam projesi olarak konumlanıyor. Üç blok konutta 242 daire, 2 blok ofiste 84 adet bağımsız ofis ve 12 ticari ünitenin bulunduğu projenin inşasına hızla devam ediliyor.

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde ‘En İyi Ofis Mimarisi’ dalında ödüle layık görülen Vadikoru ofis bloklarında, ofisler 133 metrekare ile 1.200 metrekare arasında değişen aralıklarda inşa ediliyor. Invest İnşaat tarafından esnek ödeme planı sunulan Vadikoru ofis projesinde; yüzde 40 peşinat ile 24 ay, yüzde 50 peşinat ile 36 ay vade farksız ödeme seçenekleri yatırımcıya sunuluyor. Anlaşmalı bankalarla da uygun oranlı kredili ödeme seçeneği sunan Invest İnşaat; ofisleri 1 milyon 400 bin TL ile 3 milyon 200 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılara sunuyor.

Trafik derdi yok

Ayazağa’da yükselen Vadikoru’nun ofis katlarında dileyen herkese A Plus ofisler sunan Invest İnşaat, yatırımcılara kazançlı bir gelecek vadediyor. Vadikoru’nun ofis blokları; geniş cam yüzeyleriyle hem manzaranın keyfine varılmasına imkân verecek şekilde tasarlanmış. 84 adet bağımsız ofisin yer aldığı proje, 3 tarafı Belgrad Ormanı’yla çevrili…

İstanbul’un iş merkezi olarak öne çıkan Maslak’ın komşusu konumundaki Ayazağa’da yer alan Vadikoru, Invest İnşaat’ın da yatırımcısı olduğu Havaray hattı ve Vadistanbul AVM’nin yanı başında, Dekovil Hattı’nın yanında, Türk Telekom Stadyumu ve Seyrantepe Metrosu’na 1 kilometre, Maslak’a 3 kilometre, İstinye sahiline 5 kilometre, Göktürk’e ise 7 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.