Vaditepe’de son daireler!

KİPTAŞ'ın Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Vaditepe projesinde dairelerin büyük kısmı sahiplerini buldu… Yaşamın başladığı Vaditepe Bahçeşehir’de alternatif ödeme planları da yatırımcıya sunuluyor.

Sosyal donatıları, geniş peyzaj alanları, proje çevresindeki kamu alanları ve kolay ulaşım imkanlarıyla çocuklu ailelerin öncelikli tercihi arasında bulunan Vaditepe Bahçeşehir, kalan son daireleri yerinde görerek satın alma imkanı sağlıyor.
 
391.174 TL’den başlayan fiyatlarla son daire satışlarının devam ettiği Vaditepe Bahçeşehir’de 24 aya kadar vade farksız ödeme imkanı sunuluyor. Ayrıca projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinat, 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla, uygun faiz oranlarıyla konut kredisi kullanabiliyor.


 
Mahalle konsepti
 
Az katlı ve yüksek katlı blok seçeneklerinin bulunduğu projede, klasik mahalle yaşantısını yansıtan ve modern şehir hayatını taşıyan sokaklar bulunuyor. Son 15 yıl içinde planlı bir şekilde uydu kent olarak gelişen Vaditepe Bahçeşehir’de, 2+1’den 5+2’ye kadar konut seçenekleri yer alıyor. Projede son 3+1 ve 4+1 dairenin satışları devam ediyor.
 
25 bin metrekarelik ticari alanın yanı sıra Vaditepe Bahçeşehir; kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, Türk Hamamı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları ve geniş yeşil alanların yer aldığı zengin sosyal donatı alanlarıyla şehrin merkezinde doğa ile iç içe yemyeşil bir yaşam sunuyor. 284 dönüm arsa üzerinde yükselen Vaditepe geniş peyzaj alanları, yürüyüş yollarıyla öne çıkarken, projenin önünde Bahçeşehir Göleti yer alıyor.


 
Kolay ulaşım
 
TEM Otoyolu’na 1 km mesafede konumlanan Vaditepe Bahçeşehir, özellikli konumuyla dikkat çekiyor. Proje, inşası devam eden, Avrupa’nın en büyük havalimanı kabul edilen 3. Havalimanı’na yakınlığıyla da ön plana çıkıyor. Proje ayrıca güzergahı netleşen Kanal İstanbul projesine de komşu bir noktada yer alıyor.
 
 
 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın