Verra Suites Beykoz satışa sunuldu

Ankara’nın eski müteahhiti Tüfekçioğlu, İstanbul’da ilk konut projesini hayata geçirdi. Tabanlıoğlu tarafından yatay mimari konseptinde tasarlanan ve Beykoz Çubuklu’da inşa edilen Verra Suites Beykoz projesi satışa sunuldu.

İnşaat sektöründe özel banka şube ve lojman binaları, konut, otel, yurt ve ofis binası inşa eden Tüfekçioğlu Grup, özellikle kamu kuruluşları üst yapı ihalelerindeki başarılı işleriyle tanınıyor.

Mobilya sektöründe de yurt içinde birçok prestijli otel, yurt ve konut projesine imza atan grup, ABD, Suudi Arabistan, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Nijerya, Belarus ve Irak pazarlarına da mobilya ihracatı yapıyor.

Ayrıca İngiltere ve Fransa’yı da yakın takibe alan grup 18 yıldır da Tüfekçioğlu Kız Yurtları ile 5 yıldızlı otel konforunda hizmet veriyor.

‘Verra Suites Beykoz’ projesinin lansmanı nedeniyle İstanbul’da düzenlenen basın toplantısında konuşan Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu, “Grup olarak her zaman ülke ekonomisine katma değer sağlayacak yatırımlara öncelik verdik.

Faaliyet gösterdiğimiz her sektörde güven ve kalitemizden ödün vermemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Türkiye ekonomisinin geleceğine ve konut sektöründeki büyüme potansiyeline duyduğumuz güvenle gelecek dönemde de yatırımlarımıza aynı hızla devam edeceğiz” dedi.

Denizle orman arasında ‘butik’ konut projesi

Toplantıda, ‘Verra Suites Beykoz’ projesinin detayları hakkında bilgi veren Tüfekçioğlu, “İnşaat sektöründeki yenilikçi yaklaşımımızı artık Ankara dışındaki şehirlerde de tüketiciler ile buluşturmak istiyoruz. Bu nedenle de İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Beykoz’un çok özel bir lokasyonunda ‘Verra Suites Beykoz’u Tabanlıoğlu Mimarlık tasarımıyla hayata geçiriyoruz.

Manzara muhteşem

Lüks ve kaliteli yaşamın kapılarını aralayacak olan ‘Verra Suites Beykoz’ projemiz 3 blok halinde deniz ve orman manzarasına hakim şekilde yükseliyor. Projemiz denizle orman arası manzaradan çok daha fazlası bir konumda bulunuyor. Yatay bir mimari ile tasarlanan butik bir proje olan ‘Verra Suites Beykoz’da, birbirini görmeyen 140 metrekare ile 337 metrekare aralığında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1, bu dairelerin yanı sırada buçuklu daire alternatiflerinden oluşan farklı tasarımlı 26 daire mevcut.

Projemizde her daireye özel yeşil alan bulunuyor. Ayrıca son katlardaki dairelerimiz geniş terasları ve jakuzileriyle dikkat çekiyor. Teslimlerimizi ise 18 ay içerisinde gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

Yücel Tüfkçioğlu, Melkan Gürsel, Eray Tüfekçioğlu

Toplantıda, Tabanlıoğlu Mimarlık olarak ‘Verra Suites Beykoz’ projesinin tasarımına imza atmaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getiren Tabanlıoğlu Mimarlık ortaklarından Melkan Gürsel de, şunları söyledi:

“Tüfekçioğlu Grubu ile birlikte hayata geçirdiğimiz çok özel bir proje olan ‘Verra Suites Beykoz’un ana fikri her bir konutun, diğerlerinden faklı plan ve özellikleriyle, sahibinin yaşam biçimine özel olması. Konutların her birinin geniş açılarda Boğaz ve orman manzarasına sahip olması amacıyla bloklar en hakim açıları sağlayacak eksenlerde araziye yerleştirildi.

Manzara ve doğa ile içiçe bir iç mekan anlayışıyla, tüm birimler gündüz-yoğun ve gece-yoğun kullanım işlevlerine göre planlandı. Bu iç mekan kurgusunun mimari yansıması olarak teras ve balkonların farklı noktalarda kazandırdığı hareket sayesinde, dinamik bir cephe elde edildi.”

Yücel Tüfekçioğlu

Tüfekçioğlu Grup hakkında:

Yüksel Tüfekçioğlu tarafından 1965 yılında Ankara’da kurulan şirket inşaat, mobilya eğitim öğrenim sektöründe faaliyetlerine devam ediyor. Yarım asırlık geçmişe sahip Tüfekçioğlu Grup kurulduğu günden bu yana kendi arsa ve gayrimenkulleri üzerinde konut, işyeri, otel ve yurt inşaatlarına devam ediyor.

Ankara’nın ilk 5 yıldızlı otel konseptiyle Cebeci Yüksek Öğrenim Kız Yurdu ve Kurtuluş Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu ile hizmet vermeye devam eden Tüfekçioğlu Grup, İstanbul’da ilk yatırımını ‘Verra Suites Beykoz’ projesiyle gerçekleştiriyor. Aynı zamanda Ankara’da dünyanın sayılı ödüllü projelerinden biri olan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ve Opera Binası’nın tüm ahşap, akustik tavan ve duvar kaplamaları, akustik ve yangına dayanıklı kapıları, metal tavan ve alt yapıları grup tarafından yapıldı.

Verra Suites ulaşım:

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.