Viaport Marina’da buz pateni heyecanı başladı

Viaport Marina otopark alanına kurulan yarı olimpik buz pistinde soğuk kış ayları neşeli bir festivale dönüşüyor. Buzda eğlence 27 Mart’a kadar Tuzla Viaport Marina’da olacak.

Yarım saati 10 lira

Viaport Marina’da yaz-kış eğlence alanları inşa ettiklerini ifade eden Via DMC Genel Müdürü Ogün Turanlı, “Biz Tuzla’ya dünyada eşi benzeri olmayan bir proje inşa ettik. Burayı yaz kış yaşaması için misafirlerimize sürekli farklı etkinlikler sunuyoruz. Kış festivalinde insanlar buzda kaymanın ve doyasıya eğlenmenin tadını çıkaracak. Tüm ziyaretçilerimizi sporla eğlenceyle dolu pistimize davet ediyoruz” diye konuştu. Buz pateni öğrenmek isteyenler için özel ders imkânları da sunacaklarını kaydeden Turanlı, “İsteyenler hafta sonları düzenleyeceğimiz buz pateni show’larını izleyecek, dileyenler ise buz üzerindeki bu enfes sporu deneyimleme şansına sahip olacaklar. Amacımız tüm ziyaretçilerimizi buz üzerinde bu eğlenceli sporla tanıştırmak” dedi. Buz pateni yapmak isteyenler yarım saat kaymak için 10 TL, özel ders almak isteyenler ise yarım saat için 30 TL ücret ödeyecekler.

Tuzla'yı cazibe merkezi haline getirecek

Kış ayları boyunca devam edecek Viaport Marina Kış Festivali’nde çeşitli İskandinav ülkeleri’nden özel gösteri ekipleri Viaport Marina’ya gösteriler sergileyecekler. Hemen her gün birbirinden özel gösterileri sergileyecek pantencilere, animasyon ekibinin eğlenceli aktiviteleri eşlik edecek. Festival ülkenin tanıtımında ve Tuzla’nın cazibe merkezi olmasında önemli katkıda bulunacak. Etkinlik takvimi, Viaport Marina sosyal medya adreslerinden duyurulacak.

Yılın en eğlenceli AVM ödülünün sahibi Viaport Marina oldu

Dünyanın ilk tema park, alışveriş adası, oteli, akvaryumu ve marinasıyla 5 fonksiyondan oluşan projesi Viaport Marina, Shining Star Awards tarafından yılın en iyi AVM eğlence alanı ödülünü aldı. Tuzla Viaport Marina, 2016 yılı içerisinde de dünyaca ünlü pek çok ödüle aday gösteriliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.