Villanova evleri teslime hazırlanıyor

"Hayal ettiğiniz kadar gerçek bir yaşama hazır mısınız?" sloganıyla şehrin kalbinde ama karmaşasından uzakta bir yaşam sunan Villanova Evleri, her ayrıntısında lüksü ve konforu tasarımla buluşturuyor. 

İmge Yapı ve Gültekin İnşaat ortaklığıyla hayata geçen Villanova Evleri İzmir iş dünyasından ve cemiyet hayatından seçkin davetlilerin katıldığı lansmanla görücüye çıkan Villanova Evleri, büyük beğeni topladı. Örnek villanın da sergilendiği lansmanda Villanova Evleri, dışından içine kadar fark yaratan tasarımı ile İzmir'de olmanın ve İzmirli olmanın ayrıcalığını daha fazla yaşamak isteyenlerin beklentilerini karşılıyor.

Projenin bu yıl Ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor. Tamamı 480 metrekare büyüklüğünde olan 7 oda 1 salon villalardan meydana gelen projede villaların bodrum katlarında SPA alanı, sinema odası, hizmetli odası, kiler, çamaşır ve ütü odası gibi özel bölümler bulunuyor.
İzmir Bornova'nın en güzel lokasyonlarından birinde yükselen Villanova Evleri, klasik ve modern çizgileri bir araya getiriyor. Tümü müstakil 22 adet villadan oluşan Villanova Evleri projesinin yüzde 80'i yeşil alanlar için ayrıldı. 3 kattan oluşan villaların kendine ait 480 – 520 metrekarelik bahçe alanları mevcut… Ocak 2015 tarihinde yapımına başlanan Villanova Evleri, genellikle oturum amaçlı tercih ediliyor. Villanova Evleri'nin örnek dairesi hazır…Villa fiyatlarının 1 milyon 300 bin dolar seviyesinde seyrettiği Villanova Evleri'nde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın