Vodafone Arena’da son 90 gün

vodafone-araneBeşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, stat projelerinde sona doğru geldiklerini belirterek, 90 gün içinde Vodafone Arena'nın içini ve dışını bitirme çabası içinde olduklarını ifade etti.

Fikret Orman, Anadolu'daki Beşiktaş derneklerinin temsilcilerine Ankara'da iftar yemeği verdi. Orman, yemek sonrası düzenlediği konuşmada, hayata geçirilen projeler ve takıma yapılacak transferlerle alakalı açıklamalarda yer aldı.

temelini attıkları günden itibaren 18 ay geçtiğini belirten Orman, "Vodafone Arena, 143 bin metrekarelik bir kapalı alana sahip. Güç bir lokasyonda olduğu için inşaatla alakalı bazen zorlandık. Vodafone Arena, bir kulübün Türk futbol tarihinde düzenlediği en oldukça büyük yatırımdır. Bütün Beşiktaşlıların gurur duyacağı müthiş bir stat yapıyoruz" diye söyledi.

Stat hakkında hiçbir şeyden tasarruf etme mantığına gidilmediğini ifade eden Orman, "2 hafta içinde çatıyı havaya kaldırıyoruz. Sonrasında da çimlerin yetişmesi için 75 güne ihtiyacımız mevcut. Bu da demek oluyor ki eylül gibi çimin üzerinde top oynanır hale gelecek. Yani 90 gün içinde stadın içini ve dışını bitirme gayretindeyiz. Herkesten daha fazla sabırsızlık bizde mevcut" ifadesini kullandı. (trt haber)

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıİstanbul’da bu bölge giderek değerleniyor
  Sonraki yazıBeyoğlu sokakları yenileniyor
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın