Yazlık değil ömürlük bir proje

Seba Küçükbük Evleri sadece yazlık bir proje değil. 4 mevsime uygun mimarisi, yerleşime yakınlığı ve hizmetleriyle her zaman keyifle yaşanabilecek bir hayat sunuyor.

Seba İnşaat tarafından Bodrum’da projelendirilen Seba Küçükbük Evleri, Bodrum’un en güzel lokasyonlarından birinde ince işçilikle inşa edilmiş olup doğasıyla vemimarisiyle A Plus bir yaşam sunuyor. Gündoğan’da yer alan Seba Küçükbük Evleri projesi, Gündoğan  Küçükbük’de yükseliyor.  Kendine ait kumsalı olan proje,  ünlü mimar Koray Yavuzer’in imzasını taşıyor. Proje, sakinlerine şehrin içinde ama şehirden tamamen izole bir yaşam vaat ediyor.

32 bin metrekare üzerinde 20 villa

32 bin metrekare alan üzerine kurulan ve 20 villadan oluşan Seba Küçükbük Evleri’nde villaların büyüklükleri 340 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı. Her villanın kendine özel yüzme havuzunun yer alacağı Seba Küçükbük Evleri projesinde 4 mevsim boyunca yaşama fırsatı ve rezidans hizmeti de sunulacak.

Avantajlı bir lokasyon

Projeden yüzde 30 peşinat verip, 12 ay vadelendirme ile ev sahibi olunabiliyor. Lokasyon özellikleri ile de avantajlar sunan Seba Küçükbük Evleri projesi Gündoğan’a 3.5 kilometre, Türkbükü’ne 8 kilometre, Yalıkavak’a 10 kilometre, Bodrum Merkez’e 24 kilometre, Milas ve Bodrum Havalimanı’na ise 50 kilometre mesafede yükseliyor. Çalışmalarına devam edilmekte olan Seba Küçükbük Evleri projesinin Mayıs 2019’da teslim edilmesi hedefleniyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.