Yüksekdağ Çamlıca’da ön talep dönemi başladı

Yüksekdağ, İstanbul'un değerli semtlerinden Çamlıca’da yeni projesi Yüksekdağ Çamlıca'yı hayata geçiriyor. Ön talepleri alınmaya başlanan proje yakında satışa çıkacak.

İstanbul’un en eski semtlerinden boğaza komşu Çamlıca’daki yeni projeleri Yüksekdağ Çamlıca ile ilgili bilgi veren Yüksedağ Yönetim Kurulu Başkanı Celal Yüksekdağ, “Lokasyonu itibariyle dikkatleri çeken yeşil ile mavinin bir arada bulunduğu Çamlıca projesinde ön talep toplamaya başladıklarını” ifade etti.

Çamlıca’da, muhteşem boğaz manzarasıyla ve mimari özellikleri ile ön plana çıkan Yüksekdağ Çamlıca projesi, lüks segmentte hayata geçiyor. Yüksekdağ Yönetim Kurulu Başkanı Celal Yüksekdağ, “Türkiye gayrimenkul sektörünün büyüyen markalarından biri olarak, bugüne kadar tamamlamış olduğumuz projelerimizden yatırım yapan müşterilerimizi hem alırken, hem yaşarken hem de satarken mutlu etmeyi başarıyoruz” dedi.

Yüksedağ Yönetim Kurulu Başkanı Celal Yüksekdağ

Gayrimenkul yatırımlarına devam ettiklerini belirten Celal Yüksekdağ, şu bilgileri verdi: “İstanbul’un en eski ve prestijli semti Çamlıca’da insan hayatına konfor katan projemiz, lükste sınır tanımıyor. Çamlıca’da, muhteşem boğaz manzarası, doğaya yakın mimari özellikleri ve sosyal imkânları ile ön plana çıkan Yüksekdağ Çamlıca projemiz, ayrıcalıklı bir yaşamdan beklediğiniz ince zevklerle tasarlandı. Sektörünün önde markalarıyla kurgulanan evlerimiz müşterilerimizin hayatına konfor katacak.”

36 seçkin aile yaşayacak

10 dönüm arazi üzerinde sadece 36 seçkin ailenin yaşayacağını belirten Yüksekdağ; özellikle pandemi ile birlikte doğaya dönüş ve doğa içinde yaşam isteğinin arttığını, Çamlıca projesi ile şehirden uzaklaşmadan bu konforun sağlanabileceğini ifade etti.

Yüksekdağ Çamlıca projesi “sınırlı sayıda seçkin yaşam” konsepti çerçevesinde; huzur, konfor, komşuluk, güven, sürdürülebilirlik ve doğa temalarının harmanlanmasıyla oluştu. Bahçe dubleks ve muhteşem boğaz manzaralı teraslarıyla çatı dubleksleri benzersiz bir deneyim sunuyor. 4,5+1 tip üniteden 6,5+1 tip üniteye kadar konforlu geniş konutların yer aldığı projede müstakil yaşam en rahat ve konforlu biçimde sunulurken, sosyal kulüp, parklar, spor alanları, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanlarının yerleşiminde mahremiyet ve sosyal paylaşım kavramları arasında bir denge sağlanmasına özen gösterildi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.