​Altın Evler’den bir daire alana, Armodies’te bir daire bedava

Daha önce Yalova Armutlu’da bir çok proje inşa eden Kuran Grup’un aynı bölgede denize sıfır olarak hayata geçirdiği Altın Evler projesi 700 konuttan oluşuyor. 78 bin 500 metrekare alana yapılacak olan Altın Evler projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks dairelerden oluşuyor. Altın Evler projesinde dairelerin yanı sıra bir büyük bir alışveriş merkezi de yer alıyor.

Mayıs 2017’de sahiplerine teslim edilmesi hedeflenen Altın Evler projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, termal havuzlar, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, bin araçlık otopark, fitness, SPA ve saunalar yer alıyor.

Projenin detaylarını anlatan Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kuran, basın toplantısında yaptığı konuşmada her şeyin bir hayal ile başladığını belirterek gurur abideleri olan Armodies Termal Park ile eksiksiz bir şekilde ve Cumhuriyet tarihinin en hızlı devremülk projesini inşa ettiklerini söyledi. Kuran; “Biz Armodies Termal Park projesine başlarken gelen talepler üzerine herkesin kendisine ait tapusu olacak diye yola çıktık. Bugün 20 bin aileyi tapu sahibi yaptık ve projemizi eksiksiz teslim ettik. Bugün ise ailemize yeni üyeler eklemek için Altın Evler projesinin lansmanını gerçekleştiriyoruz. Biz Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Ve Avrupa’da çok önemli bir marka haline geldik. Bu da bizim yaptığımız işlerin mükâfatı oldu. Altın Evler konut projemizi tasarlarken herkesin hayaline hizmet edelim dedik. Ve denizin hemen yanında yani denize sıfır, doğanın tam ortasında bir yer düşündük ve Armutlu’da denize sıfır yerleri tek tek dolaşarak en iyi yeri tespit edip faaliyete geçirdik.” dedi.

Fatih Kuran; “Biz Altın Evler’de sadece konut üretmeyeceğiz. Aynı zamanda orada bir yaşam alanı inşa edeceğiz. Projenin hemen yanı başında bir alışveriş merkezi yaparak daire sahipleri sıkıntı yaşamadan her istediklerine ulaşabilsinler istedik. Daire sahiplerinin termal havuzları ve SPA merkezleri ile tatillerini sağlıklı bir şekilde geçirmelerini sağlayacağız. Açık ve kapalı havuzlarımızın dışında 3 kilometrelik plajımız da hizmet vermiş olacak. Bizim için tatili en çok yapanlar çocuklardır. Çocuklar için özel oyun alanları ve havuzları yapacağız. Gençlerimiz için de futbol, basketbol, voleybol ve özel oyun alanları olacak. Aile büyüklerimiz için de ortak dinlenme ve sohbet alanları inşa ederek komşuluk ilişkilerimizi daha da pekiştirmiş olacağız ve bu lansman ile ilk 50 aileye Altın Evler projesinden yer sahibi oldukları taktirde Armodies Termal park projesinden de Bir Tapu hediye ediyoruz” dedi

Yalova Armutlu’nun her geçen gün en değerlenen bölge olduğunu belirten Fatih Kuran “İstanbul – İzmir otobanıyla Yalova – İstanbul arası 6 dakikaya inecek. Proje Yalova’nın ve Armutlu’nun değerine daha çok değer katmış olacak. Armutlu yatırımcı için de bir cazibe noktası, 3 yıl içinde yüzde 400 değer kazanan bir bölge oldu. Yani bizden daire alan herkes hem tatil yapacak hem de gayrimenkulüne değer katacak” dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.