148 aile yıl sonunda Mars’ta yaşayacak

Metraco İthalat İhracat ve Ticaret A.Ş. gayrimenkul sektörüne Mars19 Apartments projesiyle giriş yaptı. 

Tekstil sektöründeki 25 yılı aşkın tecrübesiyle; birikim ve kalitesini Avrupa’daki bir çok ülkeye taşıyan Metraco İthalat İhracat ve Tic. A.Ş. gayrimenkul sektörüne Mars19 Apartments projesiyle giriş yaptıİstanbul’un en hızlı gelişen ve değerli lokasyonlarından biri olan Avcılar’da, ilçenin yeni prestij caddesi Firuzköy Bulvarı’nda yükselen Mars19 Apartments projesi, yılın son çeyreğinden itibaren 148 şanslı aileye ev sahipliği yapacak.

Geniş ve ferah daireler

Satış ofisinde düzenlenecek bir basın toplantısıyla vitrine çıkmaya hazırlanan Mars19 Apartments projesi, geniş ve ferah balkonlara sahip özenle tasarlanmış, aileleri hedefleyen daireleri ile dikkat çekiyor.

Farklı daire tipleri

1+1’den 3,5+1’e farklı tip daire seçeneklerine yer veren proje, geniş ve ferah balkonları, konforlu yaşam alanları, bahçesindeki rengarenk çiçekleri, dinlendirici görüntüsü ve sesiyle huzur veren göleti ile yaşayanların hayatını güzelleştirmeye hazırlanıyor.

Şehrin merkezinde özel bir yaşam

Şehrin merkezinde, özel bir yaşam alanı sunan Mars19, kapalı otoparkı, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odaları, akıllı ev sistemi, kafe ve sosyal alanları ile güvenlik, konfor ve huzuru bir arada sunacak. Üniversite, okul, hastane, eczane, semt pazarı, AVM, metro ve metrobüs durağı gibi temel ihtiyaçlar için gerekli tüm noktalara yakınlığı ile hayatı kolaylaştıran Mars19’da her dairenin en az bir balkonu bulunuyor. 4 yanı ferah ve geniş balkonlar ile çevrili olan bloklar, bölgedeki siteler arasında farkını ortaya koyuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.