3S Firuze Konakları satışları devam ediyor

İstanbul Avcılar’da 3S Kale Holding tarafından projelendirilen 3S Firuze Konakları Eylül 2018’de kapılarını açmıştı. 3S Firuze Konakları’nda ev sahibi olmak isteyenler için cazip kredi faiz oranları devam ediyor.

3S Kale Holding’in uzman işçilik ve kalite anlayışıyla hayata geçirdiği olan olan 3S Firuze Konakları, hayalindeki evde yaşamak isteyenler için, içinden mutluluk geçen bir yaşamın kapılarını araladı. Yaşamın başladığı ve iskanın alındığı 3S Firuze Konakları’nda 18 bin 500 metrekarelik alan yeşil ve sosyal alanlara ayrıldı. Projede yetişkinler ve çocuklar için geniş sosyal alanlar sunuluyor. Yüzde 70’i yeşil ve sosyal alanlara ayrılan projede, çocuklar için basketbol / futbol sahası, farklı yaş gruplarına yönelik çocuk oyun alanı, kapalı oyun alanı, açık yüzme havuzu; yetişkinler için ise kapalı spor salonu, sauna, bilardo, masa tenisi gibi oyunların oynanabileceği hobi alanı, kapalı sinema salonu, açık yüzme havuzu, yürüyüş yolları gibi sosyal alanlar 3S Firuze Konakları sakinleri sosyal yaşamına değer katıyor.

28 bin metrekarelik proje sahasına inşa edilen 3S Firuze Konakları, göl manzarası ve az katlı mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisi ile dikkat çekiyor. Ortak kat bahçeleri ve ferah tasarımıyla seçkin bir görünüm sunuyor. İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip proje E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi metrobüs durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece metrosuna ise sadece yürüme mesafesinde bulunmasıyla ulaşım kolaylığı sağlıyor.

3S Firuze Konakları daire fiyatları 491 bin TL’den başlıyor

1 + 1’den 4 + 1’e ve 71 metrekare ile 196 metrekare arasında ev seçeneklerinin yer aldığı 3S Firuze Konakları daire fiyatları  491 bin TL’den başlıyor. Ödeme seçeneklerinde banka kredisini tercih edenler için 0,98 kredi oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle 750 bin liraya kadar konut kredisi kullanma imkanı veriliyor. Ayrıca, firma vadesiyle 48 aya kadar senetli ve kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. Projede, 1 + 1 evler için tahsisli 1 araçlık kapalı otopark alanı, 2 + 1, 3 + 1, 4 + 1 evler için 2 araçlık tahsisli otopark alanı ile otopark sorununun önüne geçiliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.