G Marin’de kampanya fırsatı

‘G Marin Managed by Divan’da daireler, 0,64 faiz oranı ve 155 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor.

‘G Marin Managed by Divan’da daireler 0,64 faiz oranı ve 155 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor.

Mar Yapı, Bayramoğlu’nda inşa ettiği ‘G Marin Managed by Divan’ projesinde çok özel bir kampanyaya imza atıyor. Mar Yapı’nın Bayramoğlu’na yeni bir soluk getiren ve yaşamın başladığı ‘G Marin Managed by Divan’ projesinde, 0,64 faiz oranıyla 12 ay sonra ödemeye başlanacak sınırlı sayıdaki son dairelere 155 bin TL ve dublex dairelere ise 260 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olma fırsatı sunuluyor.

Yatay mimarisi, az katlı binaları, geniş yeşil alanları ve özenle hazırlanmış sosyal tesisleri ile sakin ve konforlu bir hayat sunan ‘G Marin Managed by Divan’da stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Yaşamın başladığı ‘G Marin Managed by Divan’da stüdyo daireler 37 ile 46 metrekare, 1+1 daireler 69 ile 91 metrekare, 2+1 ve 2+1 dubleks daireler 116 ile 131 metrekare, 3+1 ve 3+1 dubleks daireler ise 179 ile 203 metrekare büyüklüğe sahip 556 seçkin daireden oluşuyor.

G Marin

Toplu taşımaya yakın

Açık ve kapalı havuz, fitness, sinema odası ve çeşitli sosyal aktivite alanları ile donatılan, projede, otelcilik ve yeme içme sektörünün önde gelen markası Divan’ın uzun yıllara dayanan tecrübesi ile site yönetiminde ayrıcalıklı bir hizmet sunulacak. Türkiye’nin en önemli sanayi bölgelerine yakınlığı, Bayramoğlu Marina projesi ve Marmararay – Hızlı Tren buluşma noktası olarak öne çıkan Bayramoğlu’nun en iddialı projesi G Marin, Pendik İDO İskelesine ve Pendik Marina’ya 15 dakika, Marmaray Hızlı Tren İstasyonuna 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika, E-5 ve TEM Otoyolları’na 3 dakika mesafede konumlanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.