Adalar’a ‘Kartal’ bakışı

İstanbul’un Kartal bölgesinde Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Pega Kartal projesi 32 katlı rezidans bloğu ve 5 katlı ofis bloğu olarak yükseliyor. Projede 200 rezidansın yanı sıra 11 mağaza ve 28 home ofis yer alıyor. 80 milyon lira yatırım değerine sahip olan Pega Kartal projesindeki birimlerin büyük çoğunluğu Adalar ve deniz manzarasına sahip. Buhar banyosu, sauna, Türk hamamı, çocuk parkı, yürüyüş yolları, spor salonu, havuz, restoran ve kafelerin bulunduğu proje, European Property Awards 2014’te, ‘Avrupa’nın en iyi karma kullanım projesi’ ödülünün de sahibi oldu.

Sıra dışı bir tasarımla hayata geçen projede adalar manzaralı dairelerle birlikte buhar banyosu, Sauna, Türk Hamamı, çocuk parkı yürüyüş yolları, restoran, kafe, havuz ve spor salonu gibi donatılar mevcut.

Uygun ödeme koşulları

Pega Kartal’da peşinatsız 120 ay, yüzde 0,70 kredi avantajları veya 60 ay yüzde 0 faiz oranı gibi çok özel ödeme seçenekleri bulunuyor.

Tekno Park ve Pendik Feribot İskelesi’ne 10 dakikada konumlanan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Uluslararası Fuar Alanı’na 15 dakika, Dünya’nın en büyük adliye sarayına da 5 dakika mesafede bulunuyor. Proje, sahil yolu, Pendik Marina ve Kartal Deniz Otobüsü İskelesi’ne de yürüme mesafesinde yer alıyor.
 
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.