Ağaoğlu’ndan Düzce’ye yatırım

 agaoglu logo

Ali Ağaoğlu, oğlu Alican Ağaoğlu'nun Düzce'nin Yığılca ilçesinde kuracağı çimento fabrikasının yerini inceledi. Oğlu Alican ile ilçeye gelen Ali Ağaoğlu, Kaymakam Mehmet Ali Özcan ve Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit'le Aksu mevkisinde kurulması planlanan fabrikanın arazisini gezdi. Daha sonra Belediye Başkanı Yiğit'i makamında ziyaret eden Ağaoğlu, yapılacak fabrikanın yaklaşık 400 kişiye iş kapısı olacağını ve tüm malzemelerinin de ilçeden temin edileceğini söyledi

. Fabrikanın kuruluş aşamasında bir çivinin bile Yığılca'dan alınması yönünde talimat verdiğini vurgulayan Ağaoğlu, şöyle konuştu: "Oğlumun kurma aşamasında olduğu fabrikayı incelemeye geldim. Allah kısmet ederse Yığılca ilçesinde çimento fabrikası açacağız. Bölgenin kalkınması ve istihdam sağlayacağı için önemli bir adım diye düşünüyorum. Yığılca'daki işsizliğe çözüm olacak bir yatırım yapacağız. Bu başlangıcımız olacak. Bundan sonra desteklerimiz devam edecek. Sayın Başkanımızın bu konudaki yapıcı yaklaşımı bizleri vazgeçme noktasından geri döndürdü.

Muzaffer Yiğit ise Ağaoğlu'ndan destek sözü aldıklarını ifade ederek, Eski Jandarma binası ve Harmantepe alanlarının düzenlenerek sosyal tesis olarak hizmete açılması için 350 bin lira destek sözü aldım. Sağ olsun Ali Bey ilçeye ayak basar basmaz desteklerini esirgemeyeceğini belirtti" diye konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıGebze – Orhangazi – İzmir otoyolu projesi için 5 milyar dolar
  Sonraki yazıHazar Denizi’ne büyük yatırım
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın