Ali Ağaoğlu eski sevgilisine inşaat şirketi kurdu!

ali_agaoglu_sevgilisine_insaat_sirketi_kurdu

Renkli kişiliğiyle bilinen Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, “ortanca eşim” diye tanıttığı eski sevgilisi ve bir oğlunun annesi Ayten Alpar’a yeni bir inşaat şirketi kurdu. Kentsel dönüşüme yoğunlaşacak 26 Eylül’de kuruluşu tamamlanan “Ağa Akdeniz Ağa Yapı İnşaat” adlı firma, ağırlıklı olarak Bağdat Caddesi’ndeki kentsel dönüşüm projeleri üzerinde yoğunlaşacak. Hürriyet’ten Gülistan Alagöz’ün haberine göre şirkette hissesi olduğunu ancak dümende Ayten Alpar’ın olacağını belirten Ali Ağaoğlu, “Ayten hanım ortanca eşim ve çocuğumun annesi. İnşaat sektörüne girmek istedi ben de destek oldum” dedi.

“Dönüşüme kadın bakışı getireceğiz”

Yeni şirkette arkadaşı Yeşim Şenay ve Ali Ağaoğlu ile ortak olduklarını belirten Ayten Alpar, “Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda uzun süre satış ve pazarlama müdürlüğü yaptım ancak son yıllarda sektörden uzak kaldım. Son bir ayda bu fikir gelişti ve harekete geçtik. Gayrimenkul projelerimizde Ağaoğlu’nun marka ve iş deneyiminden faydalanacağız” dedi. Bağdat Caddesi’nde 2 bina için anlaşma yaptıklarını, 20’den fazla proje üzerinde de çalıştıklarını belirten Alpar, Ağaoğlu Şirketler Grubu’na gelen dönüşüm tekliflerini bu şirket üzerinden değerlendireceklerini dile getirdi. Karlı görmeleri haline başka ilçelerde de kentsel dönüşüm yapacaklarını belirten Alpar, “Kentsel dönüşüme kadın bakış açısı getireceğiz” dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıİşte konutta 2014 Kurban Bayramı kampanyaları!
  Sonraki yazıDumankaya İnşaat’tan bayram fırsatı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın