İşte konutta 2014 Kurban Bayramı kampanyaları!

konutta_kurban_bayrami_kampanyalari_2014

Kampanya düzenlemek için hiçbir fırsatı kaçırmayan, Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden gayrimenkul ve konut sektörü, Eylül ayının gelmesiyle başlayan hareketliliği satışa çevirebilmek için adımları atmaya başladı. Bu kapsamda sektördeki birçok firma da 2014 yılı mübarek Kurban Bayramı’nın gelmesiyle birlikte, Kurban Bayramı’na özel kampanyalarını da duyurmaya başladı.

Fiyat indirimi, ödeme kolaylıkları ve daha başka birçok seçeneğin bulunduğu 2014 konutta Kurban Bayramı kampanyalarını da Emlak Rotası olarak sizler için derledik. Hangi firmada ne kadar indirim var? Hangi firma projelerinde hangi ödeme koşullarını uyguluyor? Hangi proje nerede? Hangi kampanya ne kadar geçerli?

Özyurtlar İnşaat

ozyurtlar_2014_kurban_bayrami_kampanyasi_1

Geçtiğimiz günlerde dört ayrı projesinde birden kampanya başlatan Özyurtlar İnşaat’ın bu kampanyası, Kurban Bayramı boyunca da devam edecek. Bu yıl sonuna kadar Ncity, Nmerkez, Nşehir ve Ntown’u teslim etmeyi planlayan Özyurtlar İnşaat, bu dört projesini kapsayan kampanya düzenledi. Teslimata özel avantajlar içeren kampanyadan yararlanıp ev sahibi olanlar daire bedelinin yüzde 30’unu peşin verip kalanı için Vakıfbank, Tekstilbank, Ziraat Bankası ve Albaraka Türk’ten 120 ay kredi kullanabiliyor. Kampanyada faiz oranı 0.83’ten başlıyor. Ncity, Nmerkez, Nşehir ve Ntown’da yer alan tüm dairelerin krediye uygun ve tapularının hazır olduğu açıklandı.

Fiyatlar 139 bin liradan başlıyor

ozyurtlar_2014_kurban_bayrami_kampanyasi_2

Kampanya kapsamında 1+1 daireler NCity’de 139 bin liradan, Nmerkez’de ise 149 bin liradan satışa sunuluyor. Kampanya dahilinde Nşehir’de 2+1 daireye 199 bin liradan başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün. Yıl sonu kampanyası kapsamında Ntown’dan 3+1 dairelerin fiyatıysa 259 bin liradan başlangıç gösteriyor. Dört projede de tüm konutlar yüzde 1 KDV ile satılıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.