AND Gayrimenkul’den Anneler Günü kampanyası

AND Gayrimenkul,  İstanbul Kartal’da teslimleri Haziran 2018’de başlayacak olan AND Pastel’de ve Nisan ayında satışa sunduğu yeni projesi AND Frekans’ta, Anneler Günü’ne özel ‘’Evinizin 1 Odası Bizden’ kampanyasını hayata geçiriyor.

AND Gayrimenkul Haziran 2018’de gerçekleşecek ilk etap teslimleriyle birlikte kısa süre sonra yaşamının başlayacağı AND Pastel’de ve Nisan ayında lansmanını gerçekleştirdiği yeni projesi AND Frekans’ta Anneler Günü’ne özel kampanyası ile ev sahibi olmak isteyen aileleri bekliyor. Kampanya kapsamında AND Pastel ve AND Frekans’tan daire alan ev sahiplerine evin bir odasını AND Gayrimenkul hediye ediyor. AND Pastel’den satın alınacak 3+1 ve 4+1 dairelerde geçerli kampanya ile, en küçük odanın fiyatı dairenin fiyatından düşülüyor. AND Frekans projesinde ise 3+1 dairelerde uygulanan kampanya yalnızca 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde geçerli olacak.

Kişiye özel ödeme seçenekleri

Kampanya kapsamında aynı zamanda son günlerde gündeme gelen faiz indirimi, AND Gayrimenkul tarafından 60 ayda yüzde 0.99 olarak uygulanmaya başlandı. Projelerde yüzde 1 KDV avantajı ve kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Yaşam Haziran 2018’de başlayacak

2016 yılı ‘’Türkiye’nin En İyi Konut Projesi’ ödüllü AND Pastel, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin sunulduğu, Adalar ve deniz manzarasına hakim, geniş yeşil alanlara açılan 1.243 daireden oluşuyor. İlk etap teslimleri Haziran 2018’den itibaren başlayacak olan AND Pastel, İstanbul’un yükselen ilçesi Kartal’ın en büyük ölçekli projelerden biri.

Ulaşım akslarının yanı başında

İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan konumu ile dikkat çeken AND Pastel’in yüzde 70’i ise peyzaj alanından oluşuyor. 30.000 metrekare peyzaj alanı ile yaklaşık 72 adet basketbol sahası kadar büyük bir peyzaj alanına sahip projede, yüzde 30 oranında doğal toprak korunuyor. Doğal toprağın büyük ve yetişkin ağaçların yaşayabilmesine olanak sağladığı projede 372 adet ağaç yer alacak.  Aynı  zamanda çocuk dostu olarak tasarlanan AND Pastel’de okul öncesi eğitim kurumu olarak Amerikan Kültür Kids yer alacak. Sağlık kurumundan, alışveriş alanlarına ve yeme – içme olanaklarına kadar bir mahallenin ihtiyaç duyacağı pek çok fonksiyona sahip olacak AND Pastel’de açık ve kapalı havuz, spor merkezi, oyun parkları, yürüme yolları, meydan ve daha birçok sosyal aktivite alanları da yer alacak.

Kolektif yaşam teması

AND Gayrimenkul’ün Nisan 2018’de lansmanını gerçekleştirdiği yeni projesi AND Frekans, E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alıyor. AND Frekans, merkezi konumunun yanı sıra deniz ve Adalar manzaralı dairelerin bulunduğu toplam 413 konuttan ve alternatif bir sokaktan oluşuyor. Projedeki 3 farklı bölüm, 3 farklı etap olarak planlandı. Her bir blok ismini içerisinde yer alan konut sayısından alıyor. Projenin ilk etabı AND Frekans 215’te 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan 215 konut yer alıyor. AND Frekans 215, retro ve modern tasarımı bir araya getiren iç mimarisi ve sektörde yepyeni bir konsept olan ‘Kolektif Yaşam’temasıyla Kartal’da satışa sunuldu. Kolektif yaşam konseptiyle günlük yaşamda sürekli kullanılmayan eşya, araç ve gereçler için hem ev içinde fazladan alan hem de fazladan bütçe ayırılmasına saatlik kiralama sistemi ile alternatif bir çözüm sunuluyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın