Emlak Konut 240 ay vade kampanyasına katılan projeler

Emlak Konut GYO, Türkiye’nin geleceğine ve ekonomisine olan güveninin göstergesi olarak yeni bir tarihi kampanyaya daha imza attı. Konut ve bankacılık sektörlerinin ele ele verdiği, 31 Mart 2017’ye kadar sürecek olan ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyasında 20 yılda yüzde 0,79 vade farkı ve yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ sloganıyla yola çıkıyor ve bir ilke daha imza atarak 20 yıl vade ile yaşam alanları sunuyor. Konut ve bankacılık sektörünün el ele vererek vatandaşın uygun koşullarda ev sahibi olmasını amaçlayan kampanya; 20 yılda yüzde 0,79 vade farkı, 10 yılda yüzde 0,45 vade farkı, 5 yıla ‘0’ vade farkı ve sadece yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor. 20 yıl vade ile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan kampanya 31 Mart 2017’ye kadar sürecek.

Aylık ödemeler 100 bin TL için 930 TL’den başlıyor

Cazip koşullarla konut edindirmeyi kolaylaştıran ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyasında ortalama 100 bin TL için kullanılacak kredilerde 240 ay için aylık ödeme 930 TL, 120 ay için ise 1.080 TL dolayında olacak. Emlak Konut GYO bünyesindeki 30 prestijli projede geçerli olan kampanyaya Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Katılım Bankası ve Ziraat Bankası katılım gösteriyor.

İşte kampanyaya katılan 30 prestijli Emlak Konut GYO projesi:

1 Şubat 2017 ile 31 Mart 2017 arasında geçerli olacak ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyasına dahil olan projeler: “Adım İstanbul, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Başkent Emlak Konutları, Batışehir, Büyükyalı İstanbul, Ebruli Ispartakule, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evvel İstanbul, Gebze Emlak Konutları 3.Etap, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Karat Ofis Bakırköy, Koordinat Çayyolu, Körfezkent 4, Köy Zekeriyaköy, Maslak 1453, Park Mavera 2, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent” olarak belirlendi. ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyası için 31 Ocak 2017’de Ataşehir’deki Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen basın toplantısına; Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim, Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ertan Keleş, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum ile kampanyada yer alan 9 bankanın yöneticileri katıldı. Ülke ekonomisine ve inşaat sektörüne duydukları güvenin bir göstergesi olarak ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyasına katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren 9 bankanın temsilcileri; temeli güçlü olan ekonomimizi daha da güçlendirecek bir kampanya olarak gördüklerini söylediler. 20 yılda finansman maliyetlerinin daha da aşağıya ineceğini düşünen banka temsilcileri; “Gün gelecek bugün konuştuğumuz oranları da aşağıya çekme yapılandırma gündeme gelecektir. Ülke ekonomimize ve inşaat sektörüne güveniyoruz” dediler.

 

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.