Antplato’da 2016 sonuna kadar sıfır faiz ve yüzde 5 indirimle!

antplato

Ant Yapı'nın Türkiye'deki ilk ofis projesi olan Antplato, 50 milyon dolarlık yatırımla hayata geçiriliyor. 7 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen Antplato'da 180 adet ticari birim yer alıyor. Büyüklükleri 80 metrekare ve 172 metrekare olan iki farklı tipte ofislerin yer aldığı proje 25 katlı tek bloktan oluşuyor. Genişleyebilen modüler ofis Projede 80 metrekare ve 172 metrekare olarak tasarlanan ticari birimler kişisel tercihlere göre ister ofis ister home ofis olarak kullanılabilecek. Modüler planlamaya göre tasarlanan ofisler esnek kat planlaması sayesinde 1.032 metrekareye kadar genişletilebilecek.

Hem konforlu hem çevre dostu

Yeşil temalı ofisleriyle tanınan Ant Yapı, Antplato'yu Amerika merkezli LEED kriterlerine uygun olarak ve Leed Gold adayı olarak tasarladı. Elektrikli araçların özel olarak şarj edilebileceği alanlar sunan proje, "yeşil kiralama modeli" ile ofisin enerji tasarrufunu bireysel kullanıcıların kontrolüne vererek sürdürülebilir bir yaşam ve çalışma alanı sağlıyor. Halkalı'da inşa edilecek Antplato 10 bin metrekarelik modern giydirme cam cephesi ile kesintisiz manzaraya ve aydınlık iç mekanlara sahip olacak.

Sıfır faiz ve yüzde 5 iskonto fırsatıyla!

Antplato'da peşin alımlarda yüzde 10+5 indirim yapılıyor. Firma bünyesinde yapılan senetli satışlarda ise yüzde 25 peşinatla ve yüzde 5 iskonto avantajıyla teslime kadar vadelendirme yapılabiliyor. 2016 yılının sonunda teslim edilmesi beklenen projede metrekare birim fiyatları 4 bin 500 liradan başlıyor.

www.antplato.com 0216 630 6868 0212 692 00 32

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSinpaş AquaCity’e yüzde 5 peşinatla! 187 bin 300 liradan!
  Sonraki yazıTOKİ Sulukule’deki 23 konutu açık artırmayla satacak!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın