Sinpaş AquaCity’e yüzde 5 peşinatla! 187 bin 300 liradan!

5-sinpas-Aqua_City_genel_gece-(2)

Ege bölgesi için birçok yeniliğe imza atan AquaCity projesi’nde satışa açılan dairelerin yüzde 50'si kısa bir süre de satıldı. AquaCity projesi’nde yer alan, 1+1’den 4+1’e uzanan farklı büyüklükteki daire seçenekleri, uygun ödeme koşulları ve lansmana özel fiyat avantajları ile satışa sunuluyor.

4 ayrı yaşam konsepti

Toplam 210 bin metrekarelik proje alanı içerisinde 4 ayrı konseptte yaşam seçenekleri yer alıyor. Projede tropikal bölgelerden gelen özel ve beyaz kumlarla oluşturulacak kumsal alanı AquaBeach'de yer alıyor. AquaBeach’de, çocuklar için suyla oyun oynayabilecekleri bir havuz, su kaydırağı ve tüm ailenin birlikte açıkhavada sinema keyfi yaşayabileceği Aqua Cine adlı bir Açıkhava sineması var. Ayrıca kumsal kenarında bungolovlar ve suya uzanan terasları ile Aqua Club yer alıyor. Uzun ve titizlikle yapılan çalışmalar sonucu Denizlililerin ihtiyaçları tespit edilerek geliştirilen AquaMansion’da, yalı yaşamı öne çıkıyor. Bu yaşam konseptinde, suya sıfır bir yaşamın ayrıcalığı az katlı yalı apartmanları konforuyla buluşuyor. AquaHomes&Gardens’da ise, göl ve bahçe keyfi bir arada yaşanıyor. Bir yakada göller, diğer yakada renk renk çiçek ve meyve bahçelerinin çevrelediği AquaHomes&Gardens’da, huzurlu ve dingin bir yaşam Denizlilileri bekliyor. Projenin bir diğer yaşam konsepti olan AquaTowers’da Denizli’nin en yüksek ve en prestijli kuleleri yer alacak. Denizli için yeni bir ikon haline gelecek kuleleraltındaki Street Mall mağazaları ve spor tesisleri şehrin yeni zirvesi olarak yükselecek.

80 aya varan ödeme seçeneği

Sinpaş Holding’in 40. yılına özel olarak sunduğu ödeme planı alternatifleri ile AquaCity projesinde sıfır peşinatla 40 ay ve şirket bünyesinde 80 aya varan vade farksız ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak mümkün. Ayrıca sadece AquaCity Denizli projesine özel yüzde 5 peşinat ve kira öder gibi aylık taksitlerle daire sahibi olma fırsatı da Denizlili yatırımcılara sunulan fırsatlar arasında. Haziran 2017'de teslim edilmesi öngörülen projede fiyatlar ise 187 bin 300 liradan başlıyor. 444 1974 www.aquacitydenizli.com.tr

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıUzmanlardan Marmara’yla ilgili çok önemli deprem açıklaması!
  Sonraki yazıAntplato’da 2016 sonuna kadar sıfır faiz ve yüzde 5 indirimle!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın