Artzen Design kaliteli ve özgün tasarımlar sunuyor

İstanbul’un Boğaz ile buluştuğu, denizin yeşil ile kavuştuğu Anadolu Yakası’nın en güzel semtlerinden Çengelköy’de,  140 yıllık geçmişe sahip Tahir Paşa Konağı’nda yer alan Artzen Design dünyanın en iyi markalarını tasarım severlerle buluşturuyor.

Artzen Desing kaliteli ve özgün tasarımlarını, tasarım seven vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Mimar Seçil Bulcan Ürküt ve İç Mekan Tasarımcısı Elif Çelik tarafından 2018 yılı sonlarında açılan, çiçeği burnunda tarihi mekanda eşsiz boğaz manzarası eşliğinde, şık ve nezih bir ortamda, deniz ile iç içe yapabileceğiniz tasarım turunuzda mekanlarınız sanata dönüşecek. Anadolu yakasının romantik, en nostaljik semtlerinden birinde kuruldu. Artzen Design marka olarak birinci sınıf kaliteyi hedefleyen üretim anlayışımız ile beraber alanında öncü olan, İthal mobilya, aydınlatma, aksesuar, duvar kağıdı ve tekstil markalarından oluşan koleksiyonlarımızla beraber iç mimari alanda da hizmet veren mekan ve konutlar tasarlayan, çözümler üreten, ara süreçleri değerlendiren ve süreçler içerisinde farklı disiplinleri yöneten tasarım firması olarak Mimar Seçil Bulcan Ürküt ve İç Mimar Elif Çelik tarafından kuruldu.

Artzen Desing projeleri yapılırken yaratıcılık ön planda

22 senedir yurt içinde ve yurt dışında, özellikle başta turizm yapıları olmak üzere ofis binaları, kamu binaları, sağlık binaları, restoranlar, spa merkezleri, AVM ve konut yapıları gibi birçok iç mimari projeye imza atan Mimar Seçil Bulcan Ürküt,  İstanbul’da Artzen Design markası ile projelere imza atmaya devam edecektir. Artzen Design projeleri yapılırken Avrupa’dan ithal ettiğimiz markaları online alışveriş standartlarını yükselterek Türkiye ve Dünyanın birçok yerindeki müşterilerine hizmet sunacaktır. Modern ama geçmişten ilham alan zaman sınırına takılıp kalmayan bir stil ile işlerimizi yürütüyoruz. Sonsuz ürün yelpazemiz ile yaratıcı mekanlar ortaya çıkarıyoruz. Hedefimiz klasikten moderne sürekli yenilenen, el işçiliğini titizlikle sunan lüks, zarif ve elegan bir tasarım anlayışı ile markamızı hayata geçirmektir. Artzen Desin kişiye özel üretim ve hizmet vermenin yanı sıra, online lüks alışveriş tecrübesini daha önce hiç olmadığı kadar rafine hale getiriyor ve fiziksel dünyayı da kapsayacak şekilde genişletiyor. Artzen Design satışa sunduğu tüm ürünlerde yüzde 100 orijinallik garantisi sunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.