Avrupa Residence & Office Ataköy’de satışlar başladı


13 katlı ofis bloğu ve 15 katlı rezidans bloğu halinde yükselen Avrupa Konutları Ataköy projesi ile “Avrupa” standartlarını Ataköy’e taşıyor. İstanbul’un en değerli noktalarından Ataköy’de, E5 otoyolunun hemen bitişiğinde projelendirilen Avrupa Residence & Office Ataköy, lokasyonu sayesinde yüksek yatırım potansiyeli kazanıyor.
 
Ataköy’ün en değerli noktasında yükselen Avrupa Residence & Office Ataköy, 350 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiriliyor. 60 bin metrekare inşaat alanına sahip projede inşa çalışmaları hızla başladı. Bölgenin en değerli projeleri arasında gösterilen Avrupa Residence & Office Ataköy’ün teslimlerinin ise 12 ayda yapılması planlanıyor.

Lansman dönemine özel avantajlı fiyatlar

 
Lüks detaylara sahip 165 rezidans daire ile 52 ofis ve dükkandan oluşan Avrupa Residence & Office Ataköy projesinde, lansman dönemine özel avantajlı fiyatlarla satışlar başladı.
              
1+1 ve 2+1 seçeneklerine sahip rezidans dairelerin yer aldığı projede, fiyatlar 632 bin TL’den başlıyor. Lüks detaylarla donatılan dairelerin büyüklüğü 69 ile 103 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.
 
Lansman süresi boyunca özel fiyatların devam edeceği projenin 52 ofis ve sınırlı sayıdaki dükkanı ise metrekaresi 10 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.